Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érzem úgy, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem úgy, hogy nekem kéne keresnem? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

20/L vagyok. 20/F-val soha nem volt igazi barátság közöttünk, mindig egy kicsit több volt annál. Kapcsolat azonban soha nem lett a dologból, bár már volt róla szó, de korábbi rossz tapasztalatai miatt fél az elköteleződéstől, illetve attól, hogy ha szakítunk, elveszít. Miután kicsit indulatosabban arra kértem, tisztázzuk a dolgokat, azt válaszolta, neki is elege van ebből az érthetetlen viszonyból, gondolkozni szeretne rajtam és, hogy mi lenne a megfelelő. Ennek már egy hete, azóta nem beszéltünk - úgy vélem,ezzel meghozta a döntését..

Nagyon hiányzik. Szívesen írnék neki, legalább annyit, hogy nem haragszom rá és nem akarom, hogy rossz embernek higgye magát. Mégis, nem érzem úgy, hogy ebben a helyzetben nekem kéne őt keresnem. Igazi barátság ezek után sose lenne a dologból..úgyhogy lehet, tényleg el kéne engednem?

Benne van a pakliban, hogy neki 2 hét múlva fontos vizsgái lesznek. Lehet, hogy várni akar a vizsgákig, miután már elmúlik a stressz, és azután foglalkozni kettőnk ügyével?



2017. jún. 11. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Már 20 évesen a marha sokat csalódtam stb. dologgal takarózni... :D Én hagynám a francba, nyiss mások felé. Nem hiszi magát rossz embernek, ne aggódj ezen.
2017. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig bírtátok egymás nélkül, akkor ezután is menni fog. Szerintem nem ilyeneken agyalj.
2017. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te vonzódsz hozzá? Kedveled, kipróbálnád a pasit?

Jó lehetne egy nyárra v. egy évre v. egy életre?


Ha igen, én a helyedben nyitnék felé (de nem mondanám, ill. írnám neki, h. nem haragszom rá, és a rossz emberes dolgot sem - szerintem meg sem fordult a fejében).

Valahogy eufemizmusokkal a nyitás felé terelném a szót.

Arra, h. ő mit gondol most, egy 'átagyalt' hét után, érdemes-e még egymással 'foglalkoznotok'.

Tudom, h. ha nem keresett, az nagyjából annyit jelent, h. ő itt lezárja. De lehet, h. menthető a dolog.

Mentsd meg, ha fontos Neked ez a kapcsolat, és hozd ki belőle/ magatokból a legtöbbet. Sok sikert!

2017. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!