Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki egész életén át egyetlen emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés
És ha vele nem jön össze a dolog, mert visszautasítja őt az illető vagy szakítanak, akkor élete hátralevő részét egyedül éli le, mert nem tud soha mást megszeretni?

2017. jún. 15. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Létezik. Talán rosszabb esetben él valaki mellett és folyton az emlékek keserítik meg minden napjait. Miért nem jöhetne vele össze a dolog? Mindent megtett az illető? Mert ha szeretné nem adná fel könnyen. Lehet ez már rögeszme is. Vagy elengeded vagy előbb-utóbb egyedül maradsz.
2017. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelen! Én ilyen vagyok!
2017. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2017. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Az már más kérdés hogy sikerül e leélni egy életet az illetővel. Én nagyon bízok ebben. 13 éve együtt. Senkit sem tudnék így szeretni mindenestül, ebben biztos vagyok.
2017. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Cukimuki egyszarvú csillámpóni eladó!
2017. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak ajánlom a savanyú szőlő vásárlást, póni helyett 😁😁
2017. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hajaj! Volt pár barátnőm, nagyon szerettem őket. Nős is voltam, a feleségemet is szerettem (meghalt). De igazán az 1. szerelmem volt az Igazi.
2017. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#1

Hát nekem nem jött össze. 20/f vagyok, egy éve szerettem bele egy lányba, de nem viszonozta. Még most is őt szeretem, és félek, hogy életem végéig így lesz.

2017. jún. 15. 21:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Létezik, Kérdező - én pontosan ebben a helyzetben vagyok.

Már 17 (!!!) éve cipelem magammal az akkori szerelmem súlyát, akit senki és semmi nem tudott pótolni. Megpróbáltam mindent, hogy elfelejtsem. A más nővel kialakított kapcsolatok rendre tönkrementek, a pszichológustól megkaptam, hogy hülye vagyok, és heti rendszerességgel róla álmodok. De még így, egyedül is jobb, mint egy őszintétlen párkapcsolatban, ahol csak raboljuk egymás idejét, és semmi vonzalmat nem érzek.

Nem akarlak elkeseríteni, Kérdező, de ezt életed végéig, a szíved utolsó dobbanásáig cipelni fogod magaddal. Csinálhatsz, amit akarsz, sohasem fogod őt elfelejteni, bármilyen fogadást állok.

2017. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Ha jóslatot szeretnék, majd elmegyek a varázsgömbös csajhoz.

Tudom, ezzel még jobban el akarsz keseríteni, és fokozni akarod a kétségbeesésemet, de hidd el, van az így is elég nagy.

Mégis honnan a francból veszed, hogy azért, mert te 17 évig nem tudtál elfelejteni egy nőt, én is ilyen leszek? Persze, lehet, hogy ez így lesz, ezért írtam ki a kérdést, de semmi sem biztos, és az ilyen jövőbelátó kijelentéseket pedig az ég szerelmére, hagyjuk.

2017. jún. 16. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!