Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Próbáljam rendezni a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam rendezni a helyzetet, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Pár éve munkakapcsolatba kerültem egy nálam 21 évvel idősebb férfivel. Kezdetektől fogva jól megértettük egymást. Nem vagyok egy kitárulkozós típus (ő sem az), de neki őszintén tudtam beszélni a problémáimról. Ő is sok esetben mondta el a problémáit és kérte a véleményemet. 1 hónapja, egy beszélgetés alkalmával azt mondtam neki, hogy úgy érzem, nem csak barátilag érzek iránta. Rohadtul zavarba jött és valami olyasmit mondott, hogy ahhoz érzelmek kellenek - gondolom, nem tart vonzónak. Ezzel idáig semmi gond nincs, én ezt tudomásul vettem - ennyi. Viszont olyan furcsán váltunk el, a szemembe sem nézett, igazából el sem köszönt, csak azt mondta, hogy azért még majd beszélgetünk. Azóta viszont kerül engem, ha pár szót váltunk, az is semmitmondó.

Szerelmes nem vagyok belé, de szívesen lefeküdnék vele, mert kívánom. Nyilván, ha ezt ő nem akarja, én többet ezt nem hozom szóba és nem is viselkedek úgy (eddig sem tettem), hogy ez neki kellemetlen legyen.

A barátsága viszont fontos nekem.



2017. jún. 16. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván ha akarna valamit már színt vallott volna neked, biztos impotens vagy gondok vannak az erekcióval. Tartsd meg mint barátot és keress egy korodbeli srácot aki vonzó és oda van érted.
2017. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

"Pár éve munkakapcsolatba kerültem egy nálam 21 évvel idősebb férfivel."

Az első mondat alapján tudtam, hogy ez a dolog semmiképp nem lesz normális.

Szerencsére jól beégtél. Legalább megtanultad,hol a helyed és hogy apuci korú férfiakkal nem ismerkedünk. :)

2017. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es. Köszönöm a válaszodat.

Örülnék, ha a barátom lenne, de jelenleg kerül engem. Szívesen elmondanám neki, hogy felejtse el a hülye viselkedésemet, de nincs alkalmam kettesben beszélnem vele.

2017. jún. 16. 11:50
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!


"Pár éve munkakapcsolatba kerültem egy nálam 21 évvel idősebb férfivel."

"Az első mondat alapján tudtam, hogy ez a dolog semmiképp nem lesz normális. "


Miért is? Nekem nincs abba beleszólásom, hogy kivel kerülök munkakapcsolatba. A kivitelező cégek vezetőinek zöme 60-as férfi, a zömével kimondottan jó a viszonyom.



"Szerencsére jól beégtél. Legalább megtanultad,hol a helyed és hogy apuci korú férfiakkal nem ismerkedünk. :)"

El kell szomorítsalak, de egyáltalán nem érzem azt, hogy beégtem volna. Elmondtam, hogy mit szeretnék, elutasított, a dologról csak ketten tudunk. Hol itt az égés?

Ebből az esetből nekem még az sem jött le, hogy ne ismerkedjek nálam idősebb férfivel.

2017. jún. 16. 11:54
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Neki van amúgy kapcsolata? Mert ha nincs, akkor több eset lehetséges, miért nem akar tőled többet.

Pl vagy nagyon nem tetszel neki, vagy nem műxik már a bré. (Manapság sok 40-es férfi küzd merevedési problémával) De az is lehet, hogy csak nem akar konfliktust a munkahelyén.

2017. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Beégtél, a barátságot is elrontottad. Ne keresd, az illető nem akar már veled beszélgetni sem. Vagy keresheted és hülyét is csinálhatsz magadból.
2017. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

#4: "Miért is? Nekem nincs abba beleszólásom, hogy kivel kerülök munkakapcsolatba"

Persze, ebben nincs. De gyanítottam,hogy a párkapcsolatok topikban nem arról fogsz írni, hogy egy 21 évvel idősebb férfival nem pókerezni jársz. MEg abba is van beleszólásod, kivel kezdesz el ismerkedni.


Belőled sötétség sugárzik, mégis mit vártál,hogy vonzódni fog hozzád?

2017. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem most kellemetlenül érzi magát,mivel a vallomásod után oda a jó viszonyotok.Ha foglalt,akkor nyilván nem akarja mindenét feladni egy viszony miatt.Ha nem,akkor vagy nem jössz be neki nőként,vagy nem akar belebonyolódni olyasmibe,ahol ő nem tudná viszonozni az érzéseidet.Talán nem akar benned hiú reményeket táplálni.

Egyébként véleményem szerint nem jó ötlet így kiadni magad valakinek.Lehet neki csak bizalmi viszony a barátság,a másik meg többet lát bele.Pont emiatt várnék,míg a férfi kezdeményez.A kor itt a legkisebb gond,ahogy én látom.

2017. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves Miquel! Elvált emberről van szó, aki 60 pár éves. A munkahelyén ebből konfliktus nem lenne, más cégnél dolgozunk, miért ne lehetne kapcsolata. Remélem, nem az van a háttérben, amit az erekcióról írtál, mert akkor akaratlanul is fájdalmat okoztam neki.
2017. jún. 16. 23:54
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Nem érzem beégésnek, de abban sajnos igazad lehet, hogy elrontottam egy barátságot. ó nagy hülye voltam.
2017. jún. 16. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!