Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, hogyan kezelitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan kezelitek az ilyen helyzetet és hogyan oldjátok meg mindkét nő felé?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=9uw5pwSU04E

Kort is írjatok. Köszönöm.



2016. dec. 20. 15:54
 1/2 anonim válasza:

Ha eléggé szereted a barátnődet, akkor állj a talpadra és vállald fel! De azt se felejtsd el, hogy az anyukád csak jót akar neked. Fontos, hogy lásd mi az, ami jó neked.

Sok sikert hozz!

De a konkrét kérdésre válaszolva (tapasztalatból): Nálam ez pont fordítva volt, a párom anyukája nem fogadott el engem, mert cigány vagyok. Sajnos a párom nem volt erős és inkább az anyjára hallgatott, vagyis a szerelme nem volt lég erős ahhoz, hogy kiálljon kettőnkért. Szóval itt nagyon sok minden múlik azon a félen, akinek a szülei nem fogadják el az ő barátját/barátnőjét, de fontos a másik is, hisz, ha igazából szeretitek egymást, akkor semmi sem állhat az utatokba... "...mert a szerelem mindent legyőz..."

18/F

2016. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na háát...én pont ilyesmi kapcsolatban vagyok benne....csak nem a fiú vagyok :)
2016. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!