Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon ragaszkodok a páromhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ragaszkodok a páromhoz tartok tőle, hogy emiatt el fogom taszítani magamtól. Hogy próbáljam visszafogni magam?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta nem voltam szerelmes sőt szerintem ennyire még soha szóval számomra furcsa ahogy kifejezem az érzelmeimet. Nem is voltam nagyon kapcsolat párti sok kalandodom volt de így nem éreztem senki iránt. Lassan 1 éve együtt vagyunk én meg iszonyatosan rá tudok tapadni mikor kettesben vagyunk. Konkrétan úgy mint egy kismajom az anyjàra (ölelgetnem kell mert úgy érzem az feltölt energiával ). Azt mondta ,h neki nem baj csak néha zavarja és én is érzem,h sok vagyok el is jutott a tudatomig de nem tudom ,h erőltessem meg magam ,h ne lógjak rajta. Az egy dolog ,h együtt élünk de a munka és a suli miatt nem látjuk minden nap egymást ha meg igen akkor is csak este és akkor nekem szükségem van az ölelésére és a gyengédségre.


Annyira nagyon szeretem és félek,h pont ezzel a ragaszkodással fogom őt eltaszítani magamtól


Ötleteket kérek,hogy fogjam vissza magam

24/L


2017. febr. 19. 01:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem cinikusságból mondom,de pont erre! Gondolj arra, hogy ez neki sok!

Ha csak a mértéket akarod tartani, akkor mondd meg neki őszintén, hogy neked erre szükséged van, de szóljon nyugodtan,ha neki ez már zavaró. Arra Nagyon figyelj, hogyha szól soha ne sértődj meg,hogy merjen szólni legközelebb is és így nem kényszerből visel el majd el, mert a kényszerességnek lehet rossz vége!

2017. febr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!