Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja nem járunk, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja nem járunk, mégis úgy viselkedik. Miért?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja ismertem meg ezt a fiút. Megbeszéltük, hogy nem járunk, csak elvagyunk. Mégis kb.az első naptól úgy viselkedik, mintha a pasim lenne. Apró meglepik, bújás, kényeztetés, majdnem mindrn nap tali,de közben kb. minden héten elmondja, vagy utal rá, hogy mi nem vagyunk együtt, ne tekintsek rá úgy. Akkor ez mi most? Lényeges, mert eddig jó volt így, de elkezdtem megszeretni, aztán ha nem akarna semmit akkor lelépek. Nem tudom komolyan dumál e, mert nagyon ellentétes a viselkedésével.
2017. jún. 19. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek még a srác,meg beszari is.Nem meri megmondani,hogy ő többet is bevállalna veled.De az is lehet,hogy azt sem tudja ,hogy mit akar.

Amúgy ez inkább tini kategóriába való kérdés.

2017. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 27 éves pasiról van szó.
2017. jún. 19. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pofonegyszerű szerintem - hiányzik neki az intimitás, így kiéli veled ezt a hiányt (ugyebár az intimitás nem csak a szexről szól, hanem mindaz, amit leírtál), viszont esze ágában sincs melletted elköteleződni, hűségesnek lenni, stb.
2017. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert egy fuckboi
2017. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a 21.szd-ban nincs mit adni a korra van olyan aki már egészfiatalon kb20évesen komolyak a szàndêkaik és van olyan aki még 30évesen sem komoly vagy nem tudja hogy mit akar a partnerétől.A te esetedben még sajnos 27-en is gyerek felfogàsú ha talàlkoztàl már komoly érett pasival akkor tudnod kell hogy az kertelés nélkül közli a szàndêkait és komolyan is gondolja nem csak elvagyunk alapon akar egy nőt!
2017. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan,csak szexre kellesz.A többi csak körítés,hogy megtarthasson téged ebben a szerepben.
2017. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor itt az ideje, hogy lelépjek.
2017. jún. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!