Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális egy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális egy rosszul működő kapcsolatból kilépve egyből ismerkedni?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan helyzetben, hogy pont ilyenkor szerettetek bele valakibe?
2017. jún. 19. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Kiléptem 2,5 éves kapcsolatból, másfél hónapot voltam egyedül és beléptem egy másikba, amiben 1 éve vagyok.


Nem bánom.

24/f

2017. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kb másfél évig voltam együtt az akkori barátommal de eléggé hullámzó volt már a kapcsolatunk párszor szünetet tartottunk, szakítottunk is. Megismertem egy srácot, és a szakítás után egy héttel össze is jöttem vele. Azóta több mint másfél éve vagyunk együtt, viszont én úgy érzem nem kellett volna olyan hamar össze jönnöm vele..az eleje nekünk vagyis inkább nekem nem volt valami jó abból a szempontból, hogy össze voltam zavarodva. Csak akkor kezdj másik kapcsolatba ha túl vagy az előző kapcsolatodon teljesen. :)
2017. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is már egy ideje rossz volt, mégis fájt az elvesztése. De mivel nem volt partner abban, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat, így én sem bánkódtam sokáig. Csak a környezetem néz néha furcsán, pedig nem vagyok társfüggő, csupán egy normális kapcsolatra vágyom, ahol nem vagyok magányosabb a párom mellett, mint szingliként. Megijeszt, hogy ilyen hamar kialakult a szimpátia valaki iránt, de végtelenül boldog vagyok mellette. :)
2017. jún. 19. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen de én nem jöttem össze a sráccal mivel akkor a pasimmal kb1hetet voltunk külön ez a srác akkortàlyt nyomult de én nem éreztem magam készen egy ujabb kapcsolatra igy annyiba maradt az ismerkedés pedig vagytam a törődésre csak nem akartam a sràcnak fàjdalmat okozni !
2017. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha tényleg túlvagy az előző kapcsolatodon és jelenleg boldog vagy akkor ne ijedj meg a helyzettől. :)
2017. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Négy év után leléptem, majd kb. másfél-két hónap múlva már mással randiztam, akivel azóta össze is házasodtunk.

Az előző kapcsolat már rég halott volt, mire szakítottunk, már rég túlvoltam rajta.

2017. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm, két héttel a szakításunk után már másba volt szerelmes és azt mondta, hogy nem tud azon bánkódni, hogy köztünk vége, pedig másfél évig az enyém volt. Simán működhet a dolog.
2017. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan így vagyok vele én is. Pedig szerettem a volt páromat, csak annyira megromlott a kapcsolatunk, és nem volt partner abban, hogy helyrehozzuk, hogy a végén teljesen kiábrándultam, csalódtam.
2017. júl. 25. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!