Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 4 éves kapcsolatból léptünk ki. Melyik reagálási mód a normális? Bővebben lent

Figyelt kérdés
2 hete szakítottam a barátommal négy év után. Ő azonnal továbblépett azzal a lánnyal, aki pár hónapja belekavart a kapcsolatunkba. Tudom, hogy mivel én szakítottam nincs jogom ezzel szemben negatív érzelmeket táplálni, de én rá se tudok nézni más férfira.
2014. aug. 4. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ő már hamarabb befejezte ezt a kapcsolatot.


Az, hogy neked idő kell feldolgozni, teljesen normális,

de nem követtél el azzal hibát, hogy végeztél a sráccal.

Ha nem dobtad volna ki, akkor is ott lett volna az a lány,

csak épp...

2014. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy mivel én szakítottam nincs jogom ezzel szemben negatív érzelmeket táplálni"


Ez így van.


"de én rá se tudok nézni más férfira."


Akkor miért szakítottál? Szerintem csak azért érzed ezt, mert még működik benned a birtoklási vágy, és zavar, hogy már másik csajjal van.

2014. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp dolgozza fel ezt. Neki nyilván könnyebb, ha már pár hónapja ott volt ez a másik lány, akkor fejben ő már egy ideje "elengedte" ezt a kapcsolatot.
2014. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd fogsz változni még hozzá kell szoknod ehhez az uj helyzethez. Nem fog menni egyik napról a másikra, lehet még 1-2 évig is szingliként fogod tölteni a napjaidat. De csak megfelelő társsal randizz, most ha el vagy keseredve, bele ne menj semmilyen kapcsolatba.
2014. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!