Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban lehet, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehet, hogy szerelmes volt belém?

Figyelt kérdés

Régebben, kb. olyan hat évig nagyon jóban voltam egy sráccal, olyan igazi fiú-lány barátságként emlegették, később azt is mondogatták, hogy mi tuti együtt vagyunk. A fiú a gimiben állandóan mellém ült, szinte minden órán,kereste a társaságom, folyton beszélgettünk, nagyon sokat nevettünk együtt. Egyszer verset is írt hozzám, mivel ajándékozáskor ő húzott engem, abban írta(nem tudom, hogy csak tiszteletből-e :D), hogy szép vagyok. Mikor nem fürödtem, mert eltört a vállam, kiült mellém a padra órák után, hogy beszélgessünk. Rengeteget járt fel hozzánk, hogy dumáljunk. Többször nézte a melleim is,miközben beszélgettünk. Persze mindenkinek beadta,hogy őt nem érdekli az ilyesmi.Egyszer egyik osztálytársunk rám írt Face-en,és kérdezgette, hogy nyitott vagyok-e egy kapcsira meg hogy egy fiúnak az osztályból tetszem,és utána felhozta szóba,hogy a fent említett fiú barátomat érdeklik a kapcsolatok,kíváncsiskodik,és hogy próbáljon ki egyet. Aztán elkerültünk egyetemre,ott egyik csoporttársam mondta, ahogy beszél hozzám, látszik rajta,hogy szeret engem. Az utóbbi évben összevesztünk,nagyon csúnyán, nem is szólunk egymáshoz,se köszönés, se semmi, mikor veszekedtünk,láttam,hogy könnyes a szeme. Nagyon rondákat mondott már azóta rólam mérgében, viszont mikor ma meglát, úgy tesz,mintha nem venne észre, és közben látom, hogy szemtelen vigyor van a szája szélén. A történtek után békülni akart,utána én is, de végül a makacsság miatt senki részéről nem sikerült. :(

20/L


2017. jún. 21. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínü nem egy érzelmes típus.

Majd bánjátok mindketten évek múltán...

2017. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínű. Nekem is volt ilyen fiúbarátom, állítólag mindenki tudta, hogy szerelmes belém, csak én nem, mert nem tett semmi olyat, ami túlment volna a barátságon, se puszi, se kézfogás, semmi, amit mással ne tett volna, csak mindig ott volt és beszélgetett, kereste a társaságomat. Éveken át!! Igaz, nekem sosem jött be, mint pasi, ezért fel sem merült bennem a dolog.

Ha ennyire jóban voltatok, akkor érdemes lenne kibékülni, egyforma makacsok vagytok, ismeritek egymást, én biztos vagyok benne, hogy szeretett vagy még mindig szeret, egy próbát megér!!

2017. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!