Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tudnátok ezt elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudnátok ezt elviselni a párotoknak?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hetente sírva ébred álmából az éjszaka közepén. Nehezen nyugszik meg utána, gyakori, hogy csak nagyon nehezen tud visszaaludni, mert fél, hogy folytatódik. Beszélni nem akar róla, igazából azt sem tudod miről álmodik. Orvost nem hajlandó felkeresni, de az is igaz, hogy más jelét nem mutatja a hétköznapokban, hogy baja lenne.

2017. jún. 22. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Férfi vagy nő?

Poszttraumatikus stressz szindróma lesz valószínűleg, valami olyan trauma érhette amit nem tudott feldolgozni álmában viszont előjönnek.

Pszichológus kéne neki és ez az ő érdeke lenne.

2017. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre válaszolva, te semmit nem tudsz tenni csak támogatni. Nem a te dolgod ezt megoldani, de ha szereted, akkor támogatod.
2017. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Amég nem beszél róla addig ez lesz továbra. A feleségem az édesapja halálát álmodta egymás után állandóan. Mikor végre hajlandó volt beszélni róla akkor elmult. Ha ezt nem akarja akkor ne aludjatok együtt.
2017. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lassan 4 éve vagyunk együtt, a "ne aludjatok együtt" nálunk nem lehet opció. Hiába mondom neki, hogy menjen orvoshoz, vagy beszéljen róla. Már mindent próbáltam, hogy mindenki álmodik hülyeséget, bármit elhiszek/elfogadok nincsen semmi baj, ha extra hülyeség, meséltem neki példákat, mondtam neki komolyan hogy megértem bármi is az, nem röhögöm ki, jobb lesz, ha beszél róla. Aztán arra gondoltam talán akkor kellene vele beszélni, amikor "józan" fejjel tud válaszolni, tehát napközben, nem éjszaka mikor ébred. De teljesen felesleges, felugrik és mondja, hogy őt ez felzaklatja, nem érzi magát jól még a gondolatától sem, higgyem el, hogy jobb ha nem beszél róla. Annyira borzasztó nézni, ahogy konkrétan szenved attól amit álmodik, hogy mondtam neki, hogyha ez valami olyan, amit nővel jobban megtudna beszélni, akkor beszéljen a nővérével vagy valamelyik barátnőjével, de beszéljen róla valakivel.

Kérdeztem már, hogy mennyire bízik bennem, ha nem tudja elmondani. Erre azt mondta, hogy nem vagyok vele kellően megértő, éppen elég nagy baj, hogy ilyet álmodik, nem kellene még kínoznom azzal, hogy beszéltetem erről. Orvoshoz meg nem megy, mert ő "jól van, csak néha rosszat álmodik"

28 éves nőről van szó.

2017. jún. 22. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Max egy hetig, utana kuka.
2017. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát, ha így állna hozzám, akkor azt leszámítva, hogy a kínlódásához asszisztálok, mást nem tehetnék és nem is kell. Valami legyen, máskülönben ennek nem látnám sok értelmét csinálni. 4 év alatt azért már annyi bizalom jó volna, hogy egy problémát megoszt velem, hogy segíthessek, ha tudok. :/

30/f

2017. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi lehet,amit tényleg nem akar elmondani,kínos lenne,lehet régebbi dolog,pl. molesztálás,vagy újabb,lehet hogy megerőszakolták,inzultálták,én legalábbis ilyenekről nem szívesen beszélnék.
2017. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Enhem is molesztáltak fiatal koromban de 1 éven belül el tudtam ezt mondani...


Van egy taktika vagy bejön vagy nem. Találj ki valami szörnyű dolgot hogy mi állhat a háttérben. Pl. megerőszakolták. És innentől kezeld úgy mintha az biztos tény lenne hogy ez történt vele. Képzeld el hogy vígasztalnád hogy ápolnád hogy beszélnél róla. Pl este ha felébred akkor simogasd meg és mond hogy "semmi baj már többé nem bánthat". "Itt vagyok többet nem kell átélned". Nappal ha szóba kerül akkor is mondogasd ezt, hogy semmi gond megvéded. Megérted a rémálmait. Neked is lennének ilyesmitől. Azt ha rákérdez hogy mitől akkor elmondod hogy hát ha megerőszakolnának. Ha rávágja hogy honnan tudod vagy hebeg habog akkor biztos rátapintottál véletlen. Ha viszont értetlenkedik te akkor is játszd tovább azt mint aki mindent ért és megérted. Ki fogod idegelni és a végén inkább vall csak ne kezeld úgy mint akit megerőszakoltak.

2017. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!