Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a tulajdonsága a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tulajdonsága a párotoknak, amit nem, vagy csak nagyon nehezen tudtok elviselni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajt
2014. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy az én kedvenc rock bandám csak az ő Második kedvenc bandája. :D
2014. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs párom. A korábbiakról: az egyik nagyon lusta volt, alig tanult, ami nekem elítélendő ha már főiskolára ment + gyorstüzelő, a másik inkább otthon ült, mint hogy elment volna dolgozni, a harmadik nagyon arrogáns volt, a negyedikről nagyon rosszat nem tudok elmondani, de néha túl sokat beszélt magáról. :)
2014. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legutóbbinál,hogy nagyon makacs volt.Emellett sértődékeny,önfejű,befolyásolható hisztis kisgyerek.Úgy éreztem nem vállalt fel.Hazudott is.Minden meg volt benne,amit egy emberben nem tudok elviselni.Csak sajnos ezek később derültek ki,mikor már benne voltam rendesen érzelmileg a kapcsolatban.Még mindig nem sikerült kihevernem.
2014. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Makacs és befolyásolható egyszerre, azt hogy?
2014. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem szemben makacs volt,a barátja által befolyásolható.
2014. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Fhuuu, van egy par...


Ami a legeslegjobban zavar, hogy iszonyatosan erzeketlen tud lenni a szexnel......szoval O olyan, hogy amint elelvez, azonnal kiugrik az agybol cigizni vagy telefonalni.....ilyenkor annyira xar, ugy erzem magam, mint egy k.urva....

A masik, hogy mivel orosz, sajnos nagyon benne van a tipikus "orosz mentalitas", tehat ha o iszik a haverjaival, vagy ilyesmi, akkor ott tenyleg a konnektorbol is vodka folyik.....a legrosszabb, amikor nalunk tart kanbulit, en meg akkor menjek valahova, mert "ez most pasizona".....

Szoval vannak dolgai.....de persze ezeket azert ellensulyozza a megannyi imadnivalo tulajdonsaga :)

2014. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A haverjai fontosabbak voltak neki,mint én.Hiszti,féltékenység.
2014. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Exeim tulajdonságai:

-nem akart felvállalni a szülei előtt a korkülönbség miatt

-határozatlan, döntésképtelen

-"leszarok mindent az életben" stílus

-beképzelt, egoista

-bunkó

2014. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Húú van egy sor...

Első párom egy tutyimutyi papucs volt. Tőlem kérdezte milyen szinü zoknit vegyen fel. Hambit vagy sajtburit egyen-e inkább?? Ha mentünk valahova természetesen mindent nekem kellett eldöntenem, leszerveznem, elintéznem.


A második olyan smucig volt, hogy én adtam neki kölcsön zsemlére a fürdést meg heti egyre redukálta mert szerinte drága a szappan. Szakadt ezeréves cuccokban járt és még egy kólát se ihattam meg rosszalló pillantások nélkül. (havi 200 ezer volt a fizuja amugy)


Harmadik párom bunkó volt és figyelmetlen. A sör a PC játékok és a haverok voltak az istenek, én le voltam szarva kivéve ha viszketett neki. Az exe képeivel találkoztam mindenhol. Flegma arrogáns, gyerekes és betegesen féltékeny. Kikapta a kezemből a telefont és felvette. A laptopomat bekapcsolta éjjel mikor aludtam, hogy azon kutakodjon. Mégis ki volt a hűtlen? Na ki?? Mindenki magából indul ki úgy látszik.:)


A negyedik párom szegény idegbeteg volt. Már attól felhúzta magát ha várni kellett a boltban. Állandóan dúlt fúlt, kiabált, csapkodott ha valami nem úgy volt ahogy ő szerette volna. Miután megpofozott elhagytam.


Előre félek milyen lesz az ötödik :((((

2014. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!