Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy míg egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg egyesek élvezik a nyarat, elvannak a párjukkal, cuki-mukiskodnak, együtt lógnak, dugnak, nyalakodnak, addig én itt vagyok, mélységesen és valószínűleg reménytelenül szerelmesen olyasvalakibe, akiről az előbb írtam?

Figyelt kérdés

Amint megismertem, felfigyeltem erre a férfire, aztán szépen lassan idővel beleszerettem, nagyon fontos lett nekem. De ő külön utakon járt, neten ismerkedett, és fel is szedett egy lányt. Eleinte mindig csak titokzatoskodott, annyit mondott nekünk, mostanában randizgat valakivel. Hogy voltak itt, voltak ott. Hogy nem akarja elkiabálni, mert már sokszor örült lánynak, amiből végül nem lett sok, egyikük ejtette a másikat. A netes dolgok hátulütője. Volt, hogy kiderült több hét után, a lánynak alsó hangon 10 pasi jár az ágyába; volt, hogy a lány nemes egyszerűséggel csak büdös volt és buta, és kicsit sem emlékeztetett a szétretusált ballagási képére. Persze volt, hogy őt utasították végül vissza.

Eddigre én már szerelmes voltam belé, mindig csak alkalomról alkalomra izgultam, mikor láthatom már, hogyan tudnék mind csábítóbb lenni a szemében. Piszokul szomorú, kétségbeesett, féltékeny voltam erre az idegenre, akiről végképp semmit nem tudtam, se a nevét, se hogy mit csinál az életben, mennyi idős, milyen a viselkedése, és főleg, hogy néz ki. Egy megfoghatatlan, arctalan, alaktalan, névtelen fantom volt, aki mégis pusztította a napjaimat. A pipál nem láttam, folyton arra gondoltam, biztos megint randiznak, mit csinálhatnak. Volt, hogy csak azért sétáltam el helyekre, hátha véletlenül pont akkor, pont ott randiznak.

Végül elhozta és bemutatta. És azóta minden egyes körbecseszett alkalommal elhozza. Én ennek már nagyon, nagyon, nagyon sok ideje. Én még mindig szerelmes vagyok... Helyes, izmos, magas, eszes, imádom a hangját, a humorát, a mosolyát... Végtelenül féltékeny vagyok, amiért nem engem dédelget. Mára már ők az ügyeletes cuki pár, akiknek OLYAN jó a kapcsolata, akik ANNYIRA szeretik egymást, akik a mai napig fogják egymás kezét sokszor az asztal alatt, és akik ANNYIRA CUKIN gyűrik egymást néha, hogy azt már videóra kell venni... A srác a tenyerén hordozza, legjobb barátok egyben, a csajszi meg sütkérezik, baromi jó dolga van vele.


2017. jún. 26. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Nyálas.
2017. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

*pipától

* És ennek már nagyon,

2017. jún. 26. 19:45
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért van az...? Nyálas. Aha, értem.
2017. jún. 26. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

És ettől jobb, hogy kiírtad?


Tudod, hogy mitől lenne jobb. Felnőtt ember vagy, élned kell az életedet, és úgy tűnik, nem ezzel a férfival, szóval lépj tovább, semmilyen indokkal ne engedd, hogy megtaláljon.

2017. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nyálas hülye vagy, aki fszságokon nyávog. Azért van az.


Vagy az egocskádat kellene pumpolni?

2017. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Röviden:

Van egy férfi akibe szerelmes vagy , de ő nem téged szeret hanem egy másik lányt.


Kérdés , hogy akkor miért nem lett belőle semmi mikor megismerted....

most pedig már esélytelen, szóval ha tényleg szereti azt a lányt, akkor előbb utóbb muszáj lesz túllépned bármennyire is k**úrvára fáj

2017. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert még úgy sem vagy hajlandó lekopni róla, megszakítani a kapcsolatot és továbblépni (nem, egyoldaló szerelemre nincs más opció és nem, senkit nem érdekel, hogy nem könnyű), hogy egyértelmáen tudod, hogy mást szeret, téged soha nem szeretett és soha nem is fog. Szépen kicseszel saját magaddal, aztán sírsz, hogy milyen igazságtalan az élet, tipikus.
2017. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20 millió Ft kp és tied lehet az a bohóc,ha ennyire kell! Nincsenek érzéseim,de a pénz jól jön. Felőlem sírhat-rihat majd a barátnője, azé lesz az a szerencsétlen,aki hamarabb fizet :) Ez így megy,farkas törvények uralkodnak! :)
2017. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 ennek semmi értelme mindenesetre ne bohócozd le
2017. jún. 26. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van,nem szabad ilyet mondani,nem bohóc,hanem egy Parika Jancsi. :)
2017. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!