Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindíg olyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindíg olyan kell akinek én nem és akinek pedig én kellenék az engem nem vonz? Nem talalkozik a kereslet a kínálattal?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Szokott, csak nem ez az általános.

De ez csak szimpla matek. Akkor lenne száz százalékos, ha mindenki találkozna mindenkivel...

2017. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Megfogalmaztad már valaha magadban nagyon pontosan hogy milyen külső és belső tulajdonságokkkal rendelkező párt szeretnél? És állandóan csak ezekre összpontosítas?
2017. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos a többség így szokott járni... :(
2017. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez velem is így van, csak annyival egészíteném ki, hogy ha mégis előfordul a kölcsönös vonzalom, olyankor meg minimum 400km-re lakunk egymástóé :)
2017. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Miért írják sokan hosszú i-vel a mindiget? Kicsit proli dolog. 😬 Ez általában így szokott lenni, problem?
2017. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lazy Lover ***** válasza:
74%
ez a vonzás törvénye ! üdv a klubban
2017. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom milyen párt képzelek el magam mellé. Nagyon sok mindenkinél olvasom itt az oldalon is, hogy nem találnak párt maguknak. Lehet van benne valami ha az ember nem kergeti és ragaszkodik görcsösen ahhoz, hogy kapcsolat akkor beüt a mennykő? Már egy éve vagyok egyedülálló egy hosszú kapcsolat után és most érzem készen magam egy kapcsolatra
2017. jún. 27. 18:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam *mindig!! 😀
2017. jún. 27. 19:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés első felét hogy kell elképzelni? Sokszor hallom/olvasom ezt nőktől. Küldesz jeleket és a neked tetsző pasi nem veszi az adást? A férfiak sokszor bénák a jelek értelmezésében, ez nem újfonság. Vagy nyíltan megmondod - nő létedre - hogy bejön neked és ő elutasít? Hogy teljesül egy nőnél ez, hogy "mindig olyan kell, akinek én nem"?
2017. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pl úgy hogy randizgatunk nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában csak mondjuk nem régen ért véget egy komoly kapcsolata..

Vagy fordított esetben annyira aranyos a srác helyes, kedves, okos engem nem mozgat meg..

2017. jún. 27. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!