Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha én 21 éves vagyok a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én 21 éves vagyok a lány pedig 15 éves az gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Én 21 vagyok, és ugyan lány, de egy 15 évessel nem tudom, mit lehet kezdeni :D Még nagyon gyerekek.
2017. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem érzed magad gáznak, hogy elméletben felnőtt férfiként egy kis taknyos kislánnyal kezdesz, aki még semmit se tapasztalt és még önmagával sincs tisztában?

Mit tud neked ő nyújtani úgy őszintén? Mi a baj a korosztályoddal?

2017. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is a tu vékeményeteket osztom csak azt akartam megerősítsenek benne
2017. jún. 30. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Hamar hozzádöregszik
2017. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem gáz.
2017. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy 16 évessel ismerkedtem, mert ő azt mondta, hogy azért akar idősebbel ismerkedni, mert a saját korosztálya érettlen a hosszú kapcsolatokhoz. Kiderült, hogy ő is pont olyan érettlen. Én belementem az ismerkedésbe, de távolságtartóan, humorosan, ő viszont nagyon gyerekesen viselkedett, azonnal belémszeretett, pedig csak pár szót beszélgettünk alap dolgokról, állandóan vihogott. Amikor le akartam rázni, még durcázott is. Momdtam, hogy látod, te is éretlen vagy, erre otthagyott egy szó nélkül. Pedig nem volt buta, okos lány volt, de jócskán volt még mit fejlődnie. Gondolom egy életre sikerült elvennem a kedvét az idősebbektől, de ez van.
2017. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Rohadt gáz.
2017. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz. Miért lenne gáz? A 20-25 éves lányok pont annyira gyerekesek általában, mint a 15 évesek. A lányok többsége amúgy is az idősebb srácokra hajt, rengetegen a 25-40-esekre. Nincs semmi gond, ha egy nálad CSAK 6 évvel fiatalabb lánnyal jössz össze.
2017. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gáz,mert azt jelenti,hogy nagyon éretlen vagy.Különben hogy jönnél ki vele ilyen szinten?
2017. júl. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Pont úgy, ahogy az éretlen huszonévesekkel.
2017. júl. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!