Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az elso randim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az elso randim egy lannyal, akit nagyon szeretek meg minden, de meg sosem csokoloztam?

Figyelt kérdés

Szoval holnap lenne nekem az elso csok,es felek hogy elrontom es szar lesz. O mar csokolozott szoval csak nekem lesz cink.Mit tegyek hogy me feljek ennyire?

16f


2016. aug. 6. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnezest az ekezetekert es az esedleges hibakert telefonrol vagyok!
2016. aug. 6. 14:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne cink?:D Túlagyalod a dolgot, csak érezd jól magad, és jönni fog a dolog magától. Amit tehetsz, hogy máson pörgeted az agyad, tehát inkább valami jóra gondolsz a lánnyal kapcsolatban. Ennyi az egész.
2016. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat csak mert azt olvastam hogy a fiu iranyit. Na de hogy iranyitsak ha nem tudom hogy kell?:D
2016. aug. 6. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
ez jön magától, nem kell agyalni rajta. Ez benne van a véredben. Ha túlagyalod csak akkor ronthatod el. Csak csináld lazán a dolgokat ahogy jönnek.:D Számolj azzal is ha rosszul sül el, de ez esetben sem omlik össze a világ, és valószínűleg ő sem egyik pillanatról szeret ki belőled a másikra. Tehát még a legrosszabb esetben is jó vagy. De mondom ne agyald túl, ennyi az egész.:D
2016. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem fogod elrontani, nem is lehet, ha szeretitek egymást:)) megsimogatod az arcát, és adsz egy kis puszit az arcára, a szájára - és a többi majd magától megy. Ő is izgul, most próbálta fel a kilencedik ruhát és fél, hogy nem fog tetszeni, már sír is - szóval nyugi. De ha holnap mégsem lesz az első, az sem a világvége.
2016. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatásokat, kicsit jobban érzem magam.:D
2016. aug. 6. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
idd le magad, menj le egy buli, keresd meg a legcsúnyábbat és gyakorolj.
2016. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Inkabb a lannyal gyakorlok:D
2016. aug. 6. 20:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Közeleg az idő, én meg egyre jobban félek!:D
2016. aug. 6. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:

jó nektek, mi csak azt tudjuk mondani itt - a világon a legszebb az első szerelem :)

Nézd csak milyen szép ez is: a NASA élőadása a Nemzetközi Űrállomásról:

https://www.youtube.com/watch?v=njCDZWTI-xg

2016. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!