Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemes lettem a szeretőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pepecske1555 kérdése:

Szerelemes lettem a szeretőmbe Lépjek ki belőle vagy továbbra is folytassam?

Figyelt kérdés

Elsőnek 4 éve kezdődött mikor kezdődött aztán én kiléptem mert nem bírtam tovább lett egy kapcsolaton ami még most is meg van de lett egy közös gyerek is kis idő után!

Most újra felbukkant és újra folytatjuk azt amit elkezdtünk én már egy kis idő után elmondtam neki hogy azért léptem ki mert volt benne érzelem is,kb 1 hónapja közöltem vele hogy szeretem de,ez nem most kezdődött már 4 éve kezdődött!

Azt mondta nem baj az hogy szeretem!

Meglépett ez a válasz!

Most akkor ő is szeretne valamit csak mégse akarja otthagyni azt amit már felépített ezt megis értem jóval idősebb mint én!

22 év van közöttünk !

Nem tudom mit tegyél szálljak ki vagy folytassam?


2017. júl. 1. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, menj orvoshoz.
2017. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már akkor kellett volna tisztáznotok amikor annak idején kialakultak az érzelmek Benned.

A leveledből nem derül ki számmora,hogy Te pasi vagy-e, vagy lány.

Szerintem ha korábban nem tisztáztátok azt,hogy akartok-e tovább lépni, most már fátylat kell rá borítani. Ha nem lenne gyerkőc még egyszerűbben lehetne változtatni, csak a korkülönbség nem számítana annyira, de így nagyon meggondolandó,hogy érdemes-e továbblépni bármilyen irányba is.


A jelenlegi párodhoz nem kötődsz igazán? Rövid ideje vagytok együtt, közös gyereketek van, még lángolnia kellene a szerelemnek.

2017. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy szeretne.Max.a biztos puncit nem akarja kiiktatni a képből.Én a helyedben ki és magamba szállnék, hogy miért is basz..ok félre a gyerekem apja mellett.
2017. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha itt tartunk hogy mi miért van akkor sokkal többet kapok most így egy szeretőtől mint a gyereem apjától!

Abba voltam jó a gyerekem apjának hogy a 8milios tartozását zsebből kifizessem Köszönöm tovább nincs szükségem érdek emberből

Megint azért bebizonyosodott a magyar ember mekkora buta primitív tud lenni!

2017. júl. 1. 10:14
 5/14 A kérdező kommentje:
A felesége barátnőm tesója a saját véleményét adta a tesójáról hogy nem csodálkozik ha mellette félre lép!
2017. júl. 1. 10:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ostoba nő meg is érdemli, hogy egyszerre két férfi használja ki, és soha ne legyen normális kapcsolata!
2017. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, akkor Te voltál az, aki felelőtlenül, villámgyorsan vállaltál gyereket egy olyan apától akinél tisztán látod,hogy mennyire nem kellett volna. Most visszatáncolnál, és a a gyereked apját akarod pajzsként, okként, mentségként magad elé tartani,hogy ezt miért is teszed.
2017. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ismeretlenül Köszönöm :D

Azért megnézem melyik 36 éves nőnek van saját segítség nélkül saját háza stb kint élek Bécsben egyedül vezetem a vállalkozásom kíváncsi lennék ki csinálná ezt még!

De, ítélj csak arany bogaram!

2017. júl. 1. 10:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdező, ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.Mindenki úgy ba..ssza el az életét, ahogy akarja.Attól, hogy házad van, a magánéleted csődbe ment.Erre nem lehet büszkének lenni.
2017. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8#

Hiába vered itt magad.

Van egy vén kanod, aki időnként felkeres, ha dughatnéka van, és egy kis színt akar vinni a megunt hazasságába. Meg van egy férjed (?), akinek csak arra kellesz, hogy lehúzzon anyagilag.

Te meg olyan nyomorék vagy, hogy beéred ennyivel, mert 35 évesen egy gyerekkel nem kellesz már a kutyának se.

De ahhoz is nyomorék vagy, hogy egyedül a gyerekkel (de dugatlanul) boldogan élj a kis vállalkozásodból.

És még büszke is vagy erre! Hát gratulálok!

2017. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!