Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonévesek ti hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek ti hányszor találkoztok a barátotokkal egy héten ha nem laktok együtt?

Figyelt kérdés
Szülők mennyire szólnak bele ha otthon laktok, hogy mondjuk egy héten hány tali lehet?
2012. dec. 15. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Huszonevesen a szulok csak ne szoljanak bele.

Mi heti 2-3 szor talalkozunk.

2012. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor sincs joguk beleszólni ha esetleg a "kötelezettségedet" nem úgy teszed ahogy kéne? Mondjuk nem tanulsz napi szinten vagy annyit amennyit szerintük kéne vagy házimunka bármi.
2012. dec. 15. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi "nem lakunk együtt", de azért minden este itt vagyok nála :) Igazából a saját lakásom jó ideje egyáltalán nem láttam :)


A szüleim nem szólnak semmit, többszáz km-re élnek, nem is látják és nincs is hozzá különösebben közük. Annyi, hogy tegnap anyukám elkérte a címét, hogy baj esetén tudja, hol keressen.

2012. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy 3-4x hétköznap, meg egész hétvége a miénk:) Nem szólnak bele.
2012. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt jön elő az "amíg az én kenyerem eszed"-dolog. Amíg ők eltartanak azért cserébe, hogy te tanulj és besegíts otthon, addig van jogalapjuk beleszólni.

Többek között ezért is léptem le külön, ugyan sokkal nehezebb a tanulást és a teljes házimunkát IS megcsinálni munka mellett, de legalább senki nem szól bele, mit csinálok.

2012. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még itthon élek, a párom kollégista. Mi szinte mindennap találkozunk, ha csak egy puszira is. Egy-két nap esik ki max. Ha a hétvégét nem tudjuk együtt tölteni, akkor hétköznap alszik nálunk 1-2 napot a párom, ha együtt tudjuk tölteni a hétvégét, akkor nincs egymással alvás hétköznapokon. Ő 2-3 hetente szokott hazautazni. Én úgy két havonta megyek vele, hol hosszabb, hol rövidebb időre (max 4-5 nap). Az ő szülei nem tudnak beleszólni (azt nem tudom, hogy amúgy beleszólnának-e), hogy mennyit vagyunk együtt, az enyémek pedig nem akarnak. Szeretik, jól megvannak a párommal, nem sok vizet zavar, ha itt van, túl nagy fogyasztás sem írható a számlájára, pláne ha suli utána este 6-kor esünk haza és reggel 8-ra megyünk megint.


Egyébként én "gyerekként" abszolút természetesnek találom valahol azt, hogy amíg ők tartanak el, addig lehetnek és vannak is elvárásaik velem szemben. Legalább annyi, hogy a kötelességeimet teljesítsem. Olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy tudok egyensúlyt teremteni suli és magánélet között, a párom is megértő és a szüleim is tudják, hogy képes vagyok összehangolni a dolgokat, a párom pedig tolerálja, ha ő kicsit félre van rakva a tanulás miatt. Tehát, ha a párom itt van egy hétig, akkor sem problémáznak a szüleim, mert tudják, hogy betudom osztani az időmet és ha éppen erre van időm, akkor miért ne!? Mondjuk az tény, hogy a valamit valamiért elv megvan, tehát ha egy hétvégém kiesik a tanulásból, akkor azt valamikor be kell pótolni és mondjuk a szorgalmi időszak utolsó heteiben szívja meg ezt a párom, mert most nem volt túl sok időm sajnos rá!

A szüleim azt nem szeretik ha lézengés miatt nem tudok nekik segíteni a házimunkában (pl. mert nincs kedvem), viszont ha ittvan a párom, ő szívesen segít, így ez nem marad ki és még sokkal gyorsabban is végzünk. :) Ha pedig tanulnom kell, akkor nem zaklatnak ilyesmikkel.

Az itt olvasott kérdések alapján, amúgy egyre többször jön rám az érzés, hogy én baromira szerencsés vagyok, hogy ilyen toleráns emberekkel vagyok körbevéve, köztük az áldott jó szüleimmel! :)

2012. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itthon élek,ő meg otthon,1 faluban lakunk 1,5km távolságra egymástól!

Naponta találkozunk,és nem szólnak bele a szüleim,sem az ő szülei!

23/N

2013. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!