Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk miért hagyják, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért hagyják, vagy tűrik, hogy a csaja domináljon felette?

Figyelt kérdés

Miért jó, hogy a csaj határoz a legtöbb dologban, ő szabja meg a dolgokat, neki van döntése legtöbb esetben, ha csak kihasznál, akkor egyértelműen dominál feletted, de ha érzi, hogy nagyon meg akarta szerezni a pasi, belemegy, hogy dominálhasson felette.

Számos esetben tapasztalom, hogy pároknál a nő dominál a pasi felett, a pasi meg ha érzi is, hogy sakkban van tartva, ha szóvá is tesz, a nő érezteti vele, hogy ő aki dominál,ha nem tetszik a helyzet, kereshetsz mást, de olyat úgysem találsz, mint én.



2017. júl. 2. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Általában valaki dominánsabb egy kapcsolatban. Manapság elég bunkó dolognak tűnik ha a pasi csicskáztatja a csajt. Régen csak azért lehettek dominánsabbak a férfiak mert a nő nem dolgozott hanem gyereket nevelt és háztartást vezetett. Ki volt szolgáltatva a férfinek. Ma ez már nincs így. Illetve egy nő könnyebben kap pasit mint egy pasi nőt. Így megtehetik.
2017. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Van, aki hagyja, van, aki nem. Nekem megvan a véleményem ezekről a "férfiakról", leginkább a papucsállatka kategória.
2017. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert így lehet csaja. Ha nem hagyná, nem lenne. Manapság egy átlag férfinak nagyon nehéz nőt szereznie, ezért pár dolgot fel is áldoz, hogy ne legyen egyedül.


"a nő érezteti vele, hogy ő aki dominál,ha nem tetszik a helyzet, kereshetsz mást, de olyat úgysem találsz, mint én."

És tényleg így van...

2017. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2017. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk példaul a barátom dominalna, ha hagynám. Túlságosan is, kompenzálnom kell valamivel.
2017. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

mert a faszi kapcsolatfüggő, és inkább meghunyászkodik, csakhogy legyen párja.


szánalmas.

2017. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most jön a másik oldal. Nő vagyok, és sokáig èn voltam a domináns a kapcsolatunkban. A férjemet valahogy mindig arra nevelték, hogy neki kuss a neve. Ezt hozta otthonról. Sokáig nem hitte el, hogy bárkinek is fontos lehet a véleménye. Ezzel együtt nagyon szerettem. Velem közösen képzelte el a jövőjét, velem akart megöregedni, csak gőze nem volt, hogyan kéne ezt csinálni. Így kezembe vettem az irányítást. Máshogy nem haladtunk volna, mert ő nem hitte el, hogy neki bármi sikerülhet. Aztán ahogy jöttek a kisebb- nagyobb sikereink, neki is lassan, nagyon lassan felépült az önbizalma. Akkor már tudtunk közösen dönteni. Mára kialakult egy viszonylag fix munkamegosztás köztünk. Van, amiben én vagyok jó, azokon a területeken én döntök. És van, amikhez ő ért. Én meg abban bízom rá magam. A gyereknevelés pedig abszolút közös. Van, hogy szüksége van a férfinak egy erős nőre. A baj ott van, ha a valamelyik fél minden áron ragaszkodik a "pozíciójájoz".
2017. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miert, mi a gond ezzel? Ugyanolyan szanalmas, ha a ferfi ugraltatja a not es mindig csak az o szava szamit. Manapsag szerencsere elfogadottabb, ha a nonek van tobb beleszolasa dolgokba es igen, barmikor talalunk uj parkapcsolatot, tehat nem szorulunk ra, hogy alarendeljuk magunkat a ferfinak.
2017. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gond nincs ezzel. Szerintem már az egyes országok élére is nyugodtan lehetne kizárólag női vezetőket állítani. Pár év múlva valószínűleg már nem lenne semmi problémánk, mert egy sikeresen kirobbantott atomháború elpusztította a Föld élővilágának az egészét.
2017. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két oka lehet:


Sokan a szex miatt, ez a jobbik eset. Érdekes, hogy le lettek pontozva azok akik negatív véleményüknek adtak hangot az ilyen férfiakról. Pedig én továbbra is egyet értek velük.

Alapvetően abból a tényből indulunk ki, hogy mindig az irányít akinek kevésbé fontos a dolog. Mivel a nő könnyebben kap fact mint a férfi puncit, akkor egy szex alapú kapcsolatban egyértelműnek tűnik a helyzet...

Tudom, hogy milyen nehéz ma egy átlag férfinak nőt találni, mert a nők minden téren sokszorosan előnyben vannak. Nekik elég szépnek lenni, semmi mást nem kell tenniük, férfiaknak meg rengeteg mindent. Csakhogy ugyanígy egy férfi idővel rengeteg mindenen változtathat is, közben a nő szépsége meg csak kopik. Az ilyenek nem gondolnak bele, hogy mennyi időt energiát és pénzt emészt fel a kapcsolatuk egy idegbeteg nővel, amit fordíthatnának önfejlesztésre,ahelyett, hogy a hisztijét hallgatnák mondjuk a sörhasukat dolgoznák le, máris javulna a húspiaci értékük. Ez csak egy példa volt, rengeteg mindenen lehet változtatni, a gyúrás mellett stílus, műveltség, kommunikáció, egzisztencia. Ha egy rossz kapcsolat okozta stressz, idegeskedés helyett értelmes dologra fordítanák az energiát, akkor volna azért esélyük VISZONYLAG normális nőt találni, és eredményes kiegyensúlyozott életet élni. Az idióta nővel meg úgyse lesznek mindig együtt, mert eljön az ideje, hogy az a nő öreg lesz és csúnya, de valószínű, hogy már sokkal előbb mindig "fejfájásra fog hivatkozni" :) Akkor meg úgyis külön válnak. Aztán idős korukban magányosan lelkileg, idegileg tönkremenve vagy egy válás után kisemmizve esetleg alkoholistaként próbálnak majd reménytelenül új életet kezdeni... Csak magukat hibáztathatják, hogy nem voltak képesek kilépni a komfortzónájukból, és változtatni magukon, amíg lehetett volna.

A második a rosszabbik eset: Azért hagyják mert vannak olyan hülyék, hogy szeretik a nőt. Ezt a xart nevelte beléjük a társadalom, hogy a nőket szeretni, tisztelni imádni kell...:D pedig amíg le nem rugdossák a nőt arról a piedesztálról, addig minden csak egyre rosszabb lesz nekik. A szerencsésebbnek megjön az esze, mint nekem, a többi meg úgy marad, ők az örök fehér lovagok, a nők lábtörlői, nem is érdemes foglalkozni velük, az a sorsuk, hogy egy nő kihasználja, tönkretegye, aztán eldobja őket.

2017. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!