Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők, lányok (nem az értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, lányok (nem az értelmesebbek, akik egy életre terveznek, de ők vannak sajnos kevesebben) manapság tényleg úgy vannak a srácokkal, férfiakkal, mint a pasik az autókkal, hogy ha ráun és elszalad az idő felette, akkor lecserélik?

Figyelt kérdés
Mert tudni illik, hogy a válások kétharmadát a nők kezdeményezik.
2014. márc. 7. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
...Miután már a nő rájött, hogy a férje többszörösen is megcsalta.
2014. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fahéjas Alien ***** válasza:

A válások kapcsán nem tudok nyilatkozni, mivel nem voltam még házas.

A fogyasztói társadalom gondolkodásmódjából kiindulva meg igaz lehet a kérdés, de nem nemiségre bontva, hanem általánosságban férfira és nőre is értve.

Személyes életemet/véleményemet tekintve, pedig nem én nem lecserélni való, megunható, pótlékkapcsolatra befűzhető társat keresek, akivel, csak betömjük az üres rést, és elütjük az időt. - hanem olyat, aki tényleg boldoggá tesz, aztán pedig az esetleges konfliktusokat eltudjuk simítani... de ez már nem tartozik a kérdéshez szorosan.

2014. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem azért kezdeményezik a nők a legtöbb esetben a válást, mert ráuntak a férjükre, hanem mert az úgy viselkedett (megcsalta, verte, semmit nem csinált otthon...)
2014. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ó első, pont ezt akartam írni, már csak azért is mert egy ügyvéd ismerősöm ügyfeleinek 99%-nál a férfi lépett félre. Vannak olyan nők is akik hosszú távú kapcsolatot szeretnének, vannak akik belefáradtak a csalódásokba, és persze vannak olyan nők is akik csak kihasználják a férfiakat.
2014. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szergej55 ***** válasza:
47%
Csak nem a feminista nagygyűlés közepébe csöppentem?
2014. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A nők általában, ismétlem: általában jobban kötődnek érzelmileg, mint a férfiak. Szerintem ahhoz, hogy váljanak, elég nagyon kell csalódniuk abban a férfiban, akihez hozzámentek. Nagyon sok nő van, akik azért bánnak így a férfiakkal, mert volt egy hatalmas csalódásuk és már nem akarnak túlzottan kötődni, szenvedni. Így könnyebb nekik.

Általánosítani nem lehet, de sok esetben van így.

2014. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan férfit, akinek több gyereke volt, és elvett egy nőt akinek 1 gyereke volt. Az illető férfinak egyébként jó oldala is van (család és gyerekszerető, nem csalná meg a párját, van humora), és rossz oldala is (kicsinyes és egoista). Összejöttek. Évekkel később a nő szorgalmazta, hogy házasodjanak össze, összeházasodtak. A pasi nem változott sem akkor sem később. A nő gyereket akart, a férje végül belement. A gyerekük már több éves, a nő elkezdte csalni egy 60 éves férfivel, aki nyitott házasságban él. Megbukott, a férje kérdőre vonta, és az volt a válasza, hogy benne (a nőben) volt egy változás, és minden amit eddig imádott a férjében, azt most megutálta.

Ezt én valahol érteném is, mert ez a férfi borzalmasan fárasztó, néhány óra a társaságában elég kimerítő, de kibírható. De wazzeg, hogy lehet 10 évet leélni vele, összeházasodni közben, gyereket vállalni, közös házat venni, aztán egyik pillanatról a másikra kiszeretni belőle? Én sajnálom a férfit, rondán elbántak vele megint. Ő nem hazudott, végig magát adta, segített a házimunkában, stb. Amin tudott változtatni, azon változtatott. Amin nem tudott, azért meg szerelmes volt belé a nő 10 évig, aztán meg megutálta őket.

Nem mindig a férfi a kocsog kedves feminista barátnőim. :)

2014. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem, mert ezen az oldalon, ha jön 10 válasz, abból 9 azt taglalja, hogy a pasi milyen disznó lehetett. Elhiszem, hogy sok a szemét pasi, de kizárt, hogy 90% ban csak ők lennének a hibásak.
2014. márc. 7. 18:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért mondom, mert ismerek több nőt, aki a férje mellett egy kigyúrt, full jóképű alakkal dug és osztozik azon a gigolón 2 másik nővel is (egyik a férfi felesége). Ja és a nő jól érzi így magát, nem sül róla le a bőr, a képéről. Sőt, ha ezt felhozzák (a férje nem tud róla) még ő sértődik meg.
2014. márc. 7. 18:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Van, aki így van vele.

Azért ha unalmassá válik egy kapcsolat, arról az esetek többségében mindketten tehetnek. Ezenkívül nem mindig a nők azok, akik megunják - a férfiak kapuzárási pánikjáról hallottál már?

2014. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!