Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerelmi bánat ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réku23 kérdése:

Mit tegyek szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés
Viszonzatlan szerelemről van szó. Akiért már hosszú hónapok óta oda voltam, összejött egy másik lánnyal a szívem, pedig majd megtudna hasadni. Semmi sem jó most. Mit tehetnék, hogy elmúljon ez a kegyetlen fájdalom? 20/l
2017. júl. 4. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
szerintem mondjuk gyakorolhatnád a helyesírást, figyelemelterelésnek kiváló!
2017. júl. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj mással, temetkezz a hobbidba, menj el barátnőiddel bulizni......
2017. júl. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

így van.

engedd el!

neked se esne jól, ha pl összejönnél vele, és egy másik szerelmes kis csajszi folyamatosan ostromolná melletted.

szóval ne tedd tönkre más életét az önző céljaidért.

Engem embernek neveltek, így ezt vallom. bár tudom h a mai világba mindenki megcsal, átver eltapos másokat...ugylatszik én ilyen elrontott konzervatív becsületes vagyok.


Szóval pótló tevékenységek:

edzés, futás, bicikli, barátnőzés, bulik, nyaralás, tanulás: nyelvek, szakma, hobby bármi ami érdekel.

Utazás csak úgy: pl felülsz egy vonatra, kimész bécsbe, vagy balatonra nyíregyre, debrecenbe stb bárhova.

miért ne alapon, akár egyedül akár vmi barátnőddel...

szórakozz, élj!

az emlékek el nem tűnnek, de fakódnak, és egyre kevésbé fog fájni.

a legrosszabb amit tehetsz:

otthon ülsz és sírsz. ettől semmi sem fog változni.

2017. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Lásd be, hogy a szerelmed tárgya valójában csak a te idealizált férfiképed volt és nem egy valós személy.

2. Lélegezz fel, hogy mennyivel könnyebb így.

3. Ezentúl ne dőlj be a kezdeti rajongásnak.

2017. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem.

Szerelem így nem alakulhat ki.

Ez egy vonzalom volt egy általad alkotott komplexumba, ami valójában nem létezik.


Tudatosítsd, már nincs értelme érezz bármit is. Tanulj esetből, legközelebb kezdeményezz. Örülj, tanulhattál e esetből.

2017. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!