Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mire gondolnátok ha meglátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok ha meglátnátok egy párt, amelyben a nő sokkal nagyobb (kövérebb) mint a pasija?

Figyelt kérdés

Tehát pl. Egy átlag vagy vékony férfi és mellette egy jóval 100kg feletti nő vagy még nagyobb.


Ti kiröhögnétek őket? Esetleg lennének negatív gondolataitok?


Vagy teljesen közömbös lenne az egész?


Kb. Ilyesmi méretű nőre gondlok mint ez a modell, vagy nagyobb:


[link]


2017. júl. 6. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mivel nem találtak mást, biztosan beérték egymással.


19/L

2017. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Még egy remek kérdés. Első válaszoló is qrva okos. Vannak, akiknek ez tetszik. Nagyon egyszerű. Nem feltétlen megalkuvás. Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá. Engem pl nem szokott érdekelni. Főleg nem nevetek ki másokat.
2017. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

-Összeakadtak régebben, de nem tudnak szétválni valamiért (pl házassági papír, ingatlan, gyerek)

-pénz

-az ilyen nőket szereti a pasi (ritkaság)

-annyira kell a punci, hogy mindegy milyen, csak legyen.

2017. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Pasasnak elég speciális fétise lehet
2017. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyébként én is olyan srác vagyok aki ezt (is) tartja vonzónak. Igaz még nem volt párkapcsolatom kövér nővel, de a rosszalló vélemények miatt lehet félnék is bele kezdeni...
2017. júl. 6. 13:34
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Én az ennyire dagadt emberek láttán mindig azon gondolkozok, hogy hogy a fenébe nem jutott eszükbe húsz kilóval korábban, hogy most már oda kéne figyelni, mert híznak, mint egy tömött liba. És ez már nem arról szól, hogy elfogadás, ez rohadt egészségtelen is.


Nekem mindig ez jut eszembe először. A párja nem érdekel.

2017. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem röhögném ki. Csak kíváncsi lennék mit tud ez a csaj amivel megfogta a pasit.
2017. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Semmire. Nincs kapacitásom másokon gondolkozni. Ha ez előfordul valaha, felakasztom magam.
2017. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

1. válaszoló vagyok: Nem nevetném ki őket, csak sajnálnám, de ezt nem mutatnám ki feléjük.


Ha egy nő ennyire el van hízva, akkor az nagyon veszélyes és a legtöbb ember számára gusztustalan. Ha csak 90-100kg körül van, ott még lehet ízlésesen öltözködni, de itt már nem.


Ha pedig egy olyan nő összejön egy vékony fiúval, akkor ő is valamennyire lentebb ad az igényein - mert őszintén az ilyen párokon nem nagyon szokott látszani az igényesség.


Én azon a véleményen vagyok, hogy magunkhoz hasonló szinten lévő/kaliberű párt válasszunk.


Felszínes vagyok, igen, de őszinte.

2017. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Német iparvárosban élek. Naponta látni ilyet.

Kevesebb a nő mint a férfi. Nem alfáknál kapósak a mangalicák. Esetleg importál valami (távol)kelteti szépséget.

2017. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!