Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzékelem, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem, hogy minél nagyobb egyéniség valaki, annál kevésbé fogadják el és talál párt? Főleg nőkre gondolok.

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy mindenki egyen próbál lenni. Pedig az unalmas.

2014. nov. 21. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak azt hiszi magáról, hogy hatalmas egyéniség...inkább ez a helyzet sokaknál. Az egó nagy úr.
2014. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vettem észre, hogy a legtöbben inkább a divathullámokat akarják követni.
2014. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én full szürke csaj vagyok, és nem találok párt mert nem érdeklek senkit, egy egyénibb csaj fényévekkel hamarabb talál párt, úgyhogy ezt a felvetést nem találom annyira valósnak!
2014. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bárkivel is vagyok,ahhoz túl jó vagyok.ÉS túl fölé magasodok.Egy nő fölé magasodni meg kifejezetten egyszerű.
2014. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeknél az a lényeg hogy hìzz, csald őket és produkáld magad, játszd az agyad.
2015. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!