Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak! Mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mik azok a dolgok amik plusz dolognak számítanak lányokon/nőkön? Akár külsőleg akár belsőleg.

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok hogy ha megláttok valakit vagy megismertek valakit mik azok a külső/belső tulajdonságok amik nagyot nyomnak az illetőn/ amik miatt sokkal szívesebben jönnétek össze vele vagy randiznátok. Egész apróságok is lehetnek pl hogy ha valaki tud főzni ,előnye-e vagy hogy vannak-e olyan dolgok amik valami plusz dolgot jelentenek az adott illetőben?

2017. júl. 7. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

A fejére tudom tenni az állam, ha megölelem. A keze 60-70%-a az enyémnek. Tetoválatlan. Szerény (nem álszerény), alázattal bánik az emberekkel, szépen énekel.

Talán ezek amiket külön szeretek.

30/f

2017. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát sokkal vonzób nyilván ha csinos sportos de nem kigyúrt nem hisztis nem ri.anckodik ha nem egy eleset nő/lány az is
2017. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Szép hosszú haja van, vastag csókos alsó ajka, mandulavágású szemei, baba pofi. Magas alkat, szép karcsú vagy sportos, max 4-5 kg plusz rajta. Jó kerek fenék, lehet narancsbőrös is, csak nagyobb legyen és feszes alapvetően. A lábak formája, hosszúsága, szépsége nagyon fontos. Főleg a lábfejeké.

Imádom a sportosan elegáns öltözetet, a magassarkúért élek-halok, nyáron ilyen melegben a szandálokért, sarukért. :P

Belsőre reggelig írhatnám, egyébként pedig a szokásos jó tulajdonságok, ez úgyis élőben dől el, hogy ezen felül meg van-e a közös vibrálás az adott nővel.

2017. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép számít. Alapban mindegy, hogy szőke vagy barna, és a többi hasonló dolog.


Viszont a szemüveg és a jó humorérzék nálam figyelemfelkeltő . Nem kuzáró ok, ha nem szemüveges a nő, de rajtuk akad meg először a szemem. A 0 humorérzék mondjuk kizáró ok (és ez alatt nem azt értem, hogy röhögjön minden hülye poénon, hanem, hogy vegye a lapot, válaszoljon, tudjon ő is ugratni másokat)

2017. júl. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy szőke, barna fekete stb. fontos, hogy legyen kifinomult stílusa, pozitív kisugárzása, valamint kedves, mosolygós! Nálam ez a fontos!
2017. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Külső: vékony , barna, szép szem, szép arc, természetes, kis, formás mell,sportos, min 165. Belső: humor, intelligencia, empátia, szerénység, kreativitás, házias, ne legyen prűd!!!!, sportoljon, állatbarát típus...stb.
2017. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szerintem sokan félreertették a kérdésemet. Nem arra gondoltam hogy milyen típúsú hölgyek tetszenek,hanem hogy vannak-e úgymond "különleges" tulajdonságok amik plusz pontnak számítanak.?
2017. júl. 7. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha tájékozott, ha van véleménye a világról (nem feltétlen politikára gondolok, inkább pl társadalmi kérdések).


Kevés embert érdekli az ilyesmi, a nők nagy része külön kerüli, nekem több párommal is nagyon jókat lehetett beszélni, vitázni a témáról, szerettünk elmélkedni, hogy mi lesz a közeljövőben, hogy változik meg a körülöttünk lévő világ.


Ez szerintem egy különös plusz pont, ha valakivel értelmesen (tehát nem elvakult híve valami irányzatnak) lehet ilyesmiről beszélgetni. Az intelligencia szexi.

2017. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Előny, ha valami nem mindennapos dolgot csinál (pl.: karatézik), érdeklődik a világ dolgai iránt, elfogadja azt, aki esetleg esetlen (és nem poénkodik rajta). Imádom, ha nem átlagos hangszíne van.
2017. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!