Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külföldi kiküldetés előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi kiküldetés előtt érdemes kapcsolatot kezdeni vagy hagyjuk?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok. Elég régóta vagyok már a cégnél, és kijelöltek egy külföldi (Ausztrália) feladatra, ami előreláthatólag másfél évig fog tartani. Jó ideje dolgoztam ezért, szóval várom már. Októberben fogok kimenni.


Nincs egy ideje párkapcsolatom, viszont tavasszal megismertem egy lányt (egy haver unokatestvére), akivel el tudnék képzelni kapcsolatot. Társaságban beszélgettünk többször, humoros, értelmes, szép nő és független. Éreztem kölcsönös vonzalmat de úgy gondolom, hogy nem érdemes belevágni semmibe, ha úgyis elmegyek. A munkát nem akarom elveszteni, de az a helyzet, hogy a nőt sem.

Ő tudja, hogy elmegyek, mert amikor a főnök behívott közölni a hírt, utána este a társasággal ő is ott volt, és az egyetlen volt, aki nem nevetve gratulált.


Mostanában inkább elkerülöm a nőt, mert nem akarok érzelmi kavarodást, de gyakran gondolok rá.

Volt valaki hasonló helyzetben?


2017. júl. 9. 11:19
 1/8 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak hagyd a fenébe.
2017. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha kölcsönös akkor mire haza érsz ugyanugy egyedülálló lesz, csak tartsd vele a kapcsolatot barmilyen módon.
2017. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Nem vagytok együtt még, így könnyebb lesz. Másfél év hosszú idő, Ausztrália meg nagyon messze van — főleg ha friss a kapcsolat.
2017. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj bele, mert úgy érdekesebb lesz.
2017. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele sztem
2017. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyd.

A céljaidért áldozatokat kell hozni, és sajnos ez a magánéleti lehetőség nem jókor adódott.

Értelmes nő, biztos tudja, hogy miért kerülöd és logikusan végiggondolva neked ad igazat.

2017. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kétélű a dolog: ha nem fogok bele, lehet, hogy megbánom. Ha belefogok, és működik, akár együtt is mehetnénk, ehhez persze meg kéne alapozni a kapcsolatot a fennmaradó időben illetve kérdés, hogy a nőnek mi erről a véleménye. Úgy tudom nincsenek egyéb kötelezettségei.

Nem örülök, hogy ilyen teszetoszán állok a dologhoz, az idő meg megy és képtelen vagyok dönteni, pedig amúgy minden másban gyorsan megy a döntéshozatal.

2017. júl. 9. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
VIdd ki magaddal ha ennyire fontos neked..csak lesz neki is valami munka ott kint
2017. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!