Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges így elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így elfelejteni egy embert?

Figyelt kérdés
van egy csávó, akivel kb másfél hónapig randizgattam, volt minden, tehát szex is.. a helyzet az, hogy én totál belezúgtam, ezért éltem meg hidegzuhanyként, amikor ő végleg dobott. teljesen a padlóra kerültem, majd pár hét múlva jött egy másik férfi az életembe, aki szintén úgy érzem, hogy nagy hatással van rám, és ha úgymond "jó időben" ismertem volna meg, tuti beleszeretnék. rajta látszik, hogy komolyan gondolja a dolgokat velem, tud is az előző "kapcsolatomról", és megérti, hogy egyelőre nehéz nekem.. a gond az, hogy facebookon még mindig beszélek azzal, aki dobott, mert mindig is gyenge voltam, és egyszerűen nem tudom egyik napról a másikra teljesen megszakítani valakivel a kapcsolatot. tudom, ez az én hibám, de ha küzdök ez ellen, akkor csak még jobban elhatalmasodik rajtam.. :/ a kérdésem a következő: voltatok már hasonló helyzetben, bele tudtok így szeretni egy új emberbe, hogy közben még beszéltek az exszel, vagy csak úgy megy, ha drasztikusan megszakítotok vele minden kapcsolatot? nem akarom ezt a férfit kihasználni, aki most lépett be az életembe, sőt, senkivel nem tenném ezt. hosszú, komoly, boldog kapcsolatra vágyom, és úgy érzem, vele ez mehetne is, csak a régi érzések zavarnak még be, és tanácstalan vagyok ://

2017. júl. 9. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyen már tartásod!!!

22N

2017. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a szitu..
2017. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!