Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időbe telt elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt elfelejteni azt az embert, akibe nagyon szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem felejtettem el és szerintem nem is fogom. 3 éve szakítottunk.
2013. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok sok idő, évek, meg egy megfelelő partner
2013. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
évek...ettől félek én is
2013. nov. 1. 22:32
 4/12 anonim ***** válasza:

nem lehet elfelejteni teljesen lassan 2 és fél éve már de.. na nem jut eszembe minden nap de azért szar ha igen..

mindenkinél változó.. hogy mennyi idő alatt lehet elfelejteni valakit.

2013. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fél év alatt bárkit elfelejtek.
2013. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan akit ne lehetne elfelejteni..olyan van hogy valaki túl gyenge hozzá...
2013. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 9 évig voltam együtt valakivel. Szakítás után 2 napig bőgtem. 2 hét múlva új barátnőm volt. Ma is együtt vagyunk. Mindenkit el lehet felejteni szerintem.
2013. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mert nem voltál szerelmes! Igen, sokat segít egy új barátnő. De nem segít elfelejteni, csak gyorsabban. De ez nem tisztességes egy lánnyal szemben, aki viszont szeret! Felejtettem már el így volt szerelmemet, de azzal a lánnyal nem tartott sokáig, nem voltam szerelmes belé.
2013. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs a szóiamétlésért
2013. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elfelejteni soha, max már nem leszel belé szerelmes
2013. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!