Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is van ilyen ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van ilyen ember az életetekben?

Figyelt kérdés

Egész gimnazista koromban és még utána is évekig (úgy, hogy nem láttam őt), oda voltam, szerelmes voltam egy fiúba. Számomra az egész gimi róla szólt. Utólag visszagondolva a jelekre, én is tetszhettem neki, de semmi nem lett belőle.

Most alakulóban van egy férfival valami, nagyon szeretem őt, de azt a fiút nem tudom elfelejteni. Naponta többször is eszembe jut, pedig már 5 éve nem láttam.

Azt érzem nem tudok már senkit úgy szeretni, mint őt, és összeszorul a szívem, ha a belegondolok abba, hogy nem vele vagyok, hanem valaki mással.

Tudom, felfogtam, hogy ez a hajó már rég elment, nyitott vagyok erre az új kapcsolatra is, de ez sem és az eddigi kapcsolataim sem közelítik meg azt az érzést, amit az a fiú kiváltott/kivált belőlem. Elég csak a nevét kimondanom magamban, és kész. Akármilyen hülyén hangzik, úgy érzem nekem ő volt Ő, csak elszalasztottam.

Szóval nektek is van ilyen ember az életetekben? Akit nagyon szerettetek, de elrontottátok, elszalasztottátok?



2017. júl. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Ket eve nem lattam. De nem mondanam ,hogy szerelmes lennek vagy ilyesmi. Viszont nem tudom kiverni a fejembol. A szemelyisege (amit tudok) az nagyon megfogott.
2017. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem is van...:/
2017. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van sajnos, Kérdező, én 17 éve így vagyok egy lánnyal, és mái napig szingli vagyok. Ez egy hosszú, és szomorú történet...
2017. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsere nincsen. Viszonylag konnyen engedek el embereket.
2017. júl. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan illető van,akire ha gondolok,mai napig összeszorul a gyomrom.Igazából most is gyűlölöm,ő távolodott el tőlem elég csúnyán.Csak hát ez is egy érzelem ugye.Egy éve nem láttam kb.,és két évig szerettem úgy,hogy már semmi sem volt köztünk.Szerintem rá mindig emlékezni fogok.
2017. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem öt és fél éve van vége vele.


Ha még ötvenöt év kéne, hogy legyen köztünk valami, már örülnék a tudatnak....


Bár megérthetnétek, mennyire jó ő...

2022. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!