Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már éreztetek így életetekben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már éreztetek így életetekben?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fog hangzani, meg talán nem is ide illő kérdés, de mivel itt többen vannak felteszem. Éreztetek már úgy, hogy valakihez, akit ismertek, vagy olyanhoz akit pl látásból ismertek csak, valamilyen szinten kötődtök és vele akartok lenni? De nem tudjátok megmagyarázni miért. Tehát egy teljesen semleges kapcsolatról van szó igazából és mégis úgy érzitek, hogy mellette akartok lenni, érdekel az élete, hogy mi van vele stb... Ha valaki nem érti esetleg majd elmagyarázom még egyszer. Bár talán érthető.

2013. szept. 25. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető. Szeretethiány, kötődés iránti vágy... Mindenkiben megvan. Aztán látsz egy embert, aki szimpatikus, és az agyad már szárnyal is! Ne képzelj be magadnak túlságosan hamis dolgokat, de esetleg megismerkedhetnél vele igazáán
2013. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen talán ez, vagy úgy érzem mintha már ismerném, vagy ismertem volna valamikor, pedig nem, furcsa helyzet, de mégis így érzek.
2013. szept. 25. 11:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most is így érzek valaki iránt és ez akkor alakul ki ha szeretet hiány illetve ha nincs sok barátod és jól esik ha valaki törödik veled
2013. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én például a legjobb barátnőm pasijával ugyanígy. Rémes érzés, nyilván, mert semmi sem lehet.
2013. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdemes végighallgatnod:


Lucio De Rimanez - I believe

http://www.youtube.com/watch?v=ZBMLRpmLWtE

2013. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hasonlít véletlenül valakire, vagy rendelkezik valakinek tulajdonságával aki korábban nagy hatást tett rád? Velem volt olyan, hogy valakihez önkéntelenül elkezdtem vonzódni, de lövésem se volt miért, aztán rájöttem, hogy nagyon nagyon hasonlít egy bizonyos személyre akit én nagyon kedveltem régebben.
2013. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, velem ráadásul úgy volt ez, hogy az illetőről csak a neten olvastam (közös hobbi révén), akkor még neten sem váltottunk egy sort sem.

Most ő a vőlegényem.

2013. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6os válaszoló: igazából én nem gondolnám hogy valakire is hasonlít, abszolút nem, csak azt érzem, hogy mintha ismertem volna már korábban, csak ugye nem, ezért is olyan furcsa ilyet érezni
2013. szept. 25. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem pont úgy értettem ahogy sztem te értetted. Egy elejtett mondat, egy nevetés, egy gesztikuláció, egy mosoly. Ezeknek gyakran nem is vagyunk tudatában, mégis hatnak ránk.


Ezekből alakul ki a vonzalom amit érzel.

2013. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennek van neve és ez pedi az ILLÚZIÓ


Az illúzió pedig nem más, mint egy rosszul kivitelezett Nollie Varial Kickflip (Pofára esés)

2013. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!