Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek egyszerre 2 emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek egyszerre 2 emberbe is szerelmes?

Figyelt kérdés
A volt páromat még mindig nem tudtam kiverni a fejemből. Az elválásunk is azért volt mert ő elköltözött külföldre. Egy ideig tartottuk a kapcsolatot de beláttuk jobb ha nem beszélünk mert hatalmas távolság volt köztűnk. Én találtam magamnak egy másik srácot és úgy voltam vele jó lesz unalom űzőnek legalább nem depizek. Most közelebb költözött a volt párom Bécsbe és hívott ki dolgozni. Amire én igent mondtam. Közöltem a másik sráccal hogy elmegyek de azt nem persze hogy miért. Ez őt nagyon megviselte és most kezdem azt érezni hogy engem is 2 napja csak sírok hogy itt hagyom. De en szeretem a volt párom jo lenne vele lenni viszont nagyon megvisel hogy itt kell hagyni a másik srácot. Mind 2t szeretem ez normális ? Volt mar valakivel ilyen ?

2017. júl. 17. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Erre mondják, a kutya is jó dolgában vész meg.
2017. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem még az egy sem jön össze! :S
2017. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!