Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még bármi esély erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még bármi esély erre a kapcsolatra, vagy abszolút felesleges tovább próbálkozni?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, egyik kolléganőm mindössze 8 és fél hónappal idősebb nálam. 2-2,5 éve ismerjük egymást, mindketten régóta függetlenek vagyunk, és nagyon tetszik nekem. Ő is többször tett már rá egyértelmű utalást/célzást, hogy bejövök neki. Munkaidőben is sokszor tudunk beszélgetni, ilyenkor a magánéletünk és a férfi-nő-szerelem-szex téma szokott lenni, jól megértjük egymást, bár Ő többször kifogásolta, hogy eléggé szolid vagyok, legyek bevállalósabb! Ez eddig egyetlen nőt sem zavart, Ő viszont sokszor el van foglalva ezzel a jellememmel, mint akit tényleg komolyan érdekelnek a dolgaim!

Viszont ma, amikor eljutottam arra a pontra, hogy randizni hívom, közölte, hogy nem vagyok az esete, mert őnála idősebb pasit akar.

Utána még hozzátette: "Azért rendes tőled, hogy megkérdezted, ennyi idő után!" (hogy el-e jönne velem) Ez az "ennyi idő után" kifejezés azért úgy hangzott, vagy legalábbis utalhatott rá, mint ha régóta várt volna tőlem valamilyen kezdeményezést! :/ Vagy nem?

Ezek alapján szerintetek a komoly kapcsolat köztünk tényleg kilőve, vagy van rá valamennyi esély, hogy meggondolja magát, és így tovább "ostromoljam"?


(Bocsi, ha kissé hosszúra sikeredett)



2017. júl. 20. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mi a fenére vártál eddig? Ezt elcseszted.
2017. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nincsen. Az idősebbezős duma csak bullshit.
2017. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A külsőmmel nincs baj, ezt mindenki mondta a gyengébbik nemből, viszont a hölgynek a kor ideálja és a hozzáállása felém teljesen ellentmondanak egymásnak! :/
2017. júl. 21. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Nőként mondom,hogy komolytalan a csaj.A mézesmadzagot szereti húzni az orrod előtt,de nem hinném,hogy komolyan is vesz.Esetleg még egyszer meginvitálhatod valahova kettesben,de ha arra is nemet mond,hagyd!Tipikusan nem vagy az esete,csak ez a játék tetszik neki.Az,hogy bejön neked,mert legyezgeti a hiúságát.
2017. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak nekem tetszik, a pasik 90%-a ugyanazt látja: egy bombázó. Ennek ellenére pont a pasik többsége nem akar tőle komolyabb dolgot, és több mint 2 éve szingli! Igaz, hogy a pasikkal nagyon szeret kacérkodni, de azért sokszor komolyan is lehet vele beszélgetni erről a témáról.
2017. júl. 21. 21:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt azért tudom, hogy külsőre én is szimpatikus vagyok neki, csak korban nem. Nem egész 1 évvel, de akkor is fiatalabb vagyok nála, Ő viszont nála idősebbet akar.
2017. júl. 21. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, hogy sértődötten szólt vissza, hogy csak most hívod el. Elég önteltnek tűnik. Szerintem nem túl komolyanvehető a nő, de ha nagyon tetszik, érdemes lehet próbálkoznod, ha amúgy tényleg bejössz neki.
2017. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit a kedves hölgy válaszolónk írt, az itt nem áll helyt. Meghúzta az orrát, hogy csak most, hisz ő a legjobbcsaj (szerinte). Én a helyedben közömbös lennék vele. Ezt utálják a legjobban. Maradj kontaktba vele, de semmi kapcsolat, sex téma. Mondjuk azon gondolkodj el, hogy higy lehet, hogy 2 éve nincsen senkije.....
2017. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Közben 2 hete kimondta, ha nem lennének a biztonsági kamerák, akkor nem bánná, ha megcsókolnám! Kérdeztem: "mire mennék vele, ha nem kellek neked?", erre egyetértően rábólintott, majd pedig nyíltan szerelmet vallottam neki. Alig jutott szóhoz, aztán mosolyogva a szájához kapott: "Úristen! Teljesen lesokkoltál!" Másnap komolyan hozzátette: "Ez nem változtat semmin, nem vagy az esetem! Keress valaki mást, aki jobban illik hozzád!" Viszont azóta is több jel mutatott arra, hogy érdeklődik irántam. Játszadozik velem, vagy mit akarhat?
2017. aug. 29. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Amit írtam is.... De hülyére akar venni....
2017. aug. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!