Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha abszolút semmi esély nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abszolút semmi esély nem lenne rá hogy akit szeretsz, az viszonozza az érzésidet, összejönnél azzal, aki viszont téged szeret és te kedveled őt?

Figyelt kérdés

Tényleg soha nem volt és nem is lesz esélyed az illetőnél és ezt nyíltan ki is mondja

viszont van egy másik illető, aki beléd szerelmes, barátok vagytok és tud a dologról, mégis szeretne veled lenni

akkor járnál vele?


2013. jún. 24. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek? Csak a szex miatt felesleges. Inkább összejönnék olyannal aki engem is érdekel. Előbb-utóbb belebotlasz majd.
2013. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretném az illetőt, akkor nálam már eleve nem lenne működőképes a kapcsolat.
2013. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tegyük fel hogy nem

akkor mi van?

2013. jún. 24. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:
előbb próbálnék vele több időt tölteni és ha érzem hogy kezdem megszeretni akkor igen..
2013. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt ilyen kapcsolatom. ő szeretett, én őt nem. nem tartott sokáig. sok jó nem sült ki belőle.
2013. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs összejönni valakivel, ha mást szeretsz. Akkor menj bele kapcsolatba, ha túl vagy az előzőn.
2013. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha kedveled, és tetszik a lány, akkor én összejönnék vele, adnék neki is és magamnak is egy esélyt. Lehet, időközben megváltoznak az érzéseim és megszeretem a lányt. A szexel lehet várni, nem kell egyből dugni. Ezt nem értettem soha, miért feltétele a párkapcsolatnak az, hogy első héten szexeljünk.


Persze fontos, hogy ne csapd be a lányt te sem. Mond meg neki, hogy mit érzel őszintén, hogy kedveled, de nem vagy szerelmes, ugyanakkor, ha így is elfogad, akkor hajlandó lennél adni neki egy esélyt, hogy megtudjátok működik e. No sex amíg nem leszel biztos abban, hogy mit érzel iránta!


Szerintem így teljesen korrekt.

2013. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Adnék egy esélyt.Tölts vele minél több időt,legyél kedves,figyelmes,érezze hogy számíthat rád,és beléd is szerethet. Addig te se ad fel amíg nem utasít el nyíltan ha szereted.

#6 nem illettetek össze.. barátnőm így jött össze a pasijával,2 éve együtt vannak

2013. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel szerelmi téren egy rakás sz*r az egész életem, ezért minden kínálkozó lehetőséget kihasználnék (már ha lenne egyáltalán).
2013. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!