Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abszolút nemtudom h van e rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút nemtudom h van e rá esély h legyen valami. Szerintetek?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel már régen tetszünk egymásnak,de nemúgy alakultak a dolgok h összejöjjünk.aztán ő is meg én is mással jártunk.most meg egy ideje megint igencsak egymásra kattantunk,de valahogy nagyon fura az egész.amikor már úgy vagyunk h vágjunk bele mindig összeveszünk vagy történik valami.de nagyon tetszik a srác.nagyon szeretném ha összejönnénk de mégis úgy érzem h nem fog megtörténni.mit tegyek h megsürgessem a dolgot?


PS:csak értelmes válaszokat légyszi


17/L


2011. aug. 17. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a csúnyádat, le sem tudod majd vakarni magadról.
2011. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak össze vissza veszekszetek az már nem jó alap, de szerintem egyáltalán nem gáz az sem, hgy t mondod meg neki, mit érzel. Amilyenegyenjogú világot élünk :-)
2011. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem próbálj meg egy kicsit közeledni. Nem kell nagyon csak írj rá chaten, hogy "miujság", következőnek ő fog rádírni;)
2011. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azon már túl vagyunk.szinte minden nap irunk.
2011. aug. 17. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ne cseten meg f.a.szbukon meg msnen beszéljetek-.- találkozgassatok meg minden mert az irkálásotokból nem lesz semmi gyerekek...

na béke

2011. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eggyetértek az elsővel :D
2011. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!