Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Higyjek benne, éljem bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higyjek benne, éljem bele magam hogy a barátnőm lesz, vagy ne számítsak semmire? Mivel motíváljam magam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 3 éve ismerem lassan. Még ez se biztos, de ha úgy alakulnak a dolgok, akkor konkrétan közeledni fogok felé és elmondom neki valahogy hogy mit érzek, sikerül ahogy sikerül, ha visszautasít utána gáz lesz köztünk és a társasága között a helyzet, de ennél tovább nem bírom kínozni magam. Már számtalanszor elkalandozott a gondolatom addig hogy feleségül is vettem, és ha az élet úgy akarja, akkor én azt készpénznek veszem és annak hiszem hogy a sors is úgy szeretné hogy együtt legyünk. Viszont innen lehet a legnagyobbat koppanni, de másképp nem megy, ha nem élem bele magam és nem akarom teljes erővel akkor nem fog menni. Nem tudom adni egyből a lazaságot, lassan nyílok meg másoknak elsőre, másodjára, sokadjára is, zárkózottnak tűnhetek, mert tulajdonképpen az is vagyok és belátom hogy nem ez a legvonzóbb. 23/F
2017. júl. 21. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, hihetsz benne és beleélheted magad, de annál keservesebb lesz a csalódás. Te tudod, megéri-e.

Nézd, Kérdező, a párkapcsolati piac egy bazinagy lutri. Arra, hogy megleled "Az Igazit", és boldogok lesztek, az esély elképesztően kicsi. NAGYON kicsi, kevesebb,mint 1%. Tehát dönthetsz: vagy boldog minőségi szingli életet élsz, és csak magadnak felelsz meg, vagy fejest ugrasz az egész párkapcsolati katyvaszba, és elkezded kapirgálni a sorsjegyeket, remélve hogy megleled a jackpotot.

2017. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Boldog minőségi szingli élet nincs, mivel én szeretnék családot. A sorsjegykapirgálást meghagyom másoknak, én nem olyan vagyok. Ha ez a lány el tudna engem viselni hosszabb távon és meglátná hogy mennyivel korrektebb vagyok az emberek jelentős részénél, akkor semmi gond nem lenne. Amióta megismertem, nem találkoztam olyannal, akiben látnám hogy nála jobb anya lenne. Ezt így nem mondhatom meg neki konkrétan, de ezt érzem.
2017. júl. 21. 23:34
 3/14 A legrosszabb ***** válasza:
A nőket riasztja, hogy mielőtt még bármi is történne közöttetek, te már tervezgetsz. Ezzel a világból ki lehet kergetni őket. Szóval csak lazán: ha összejön, összejön, ha meg nem, akkor nem. Túlságosan belelovalod magad, ez a probléma, és erre külön egy 99. érzékük is van, mert azonnal képesek kiszimatolni. Annyit tehetsz, hogy elhívod egy vacsorára, aztán lesz ami lesz, a csajt azért lehetőleg ne rohand le, adj időt kettőtöknek.
2017. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hm. Hát ha családot szeretnél, akkor neccesebb ügy. Akkor viszont marad a sorsjegykapirgálás.

Hogy miért? Mert sehol senki nem garantálja, hogy meg FOGOD találni a párodat. Ez nem olyan örök érvényű igazság, minthogy a víz 100 fokon forr, vagy hogy 0 fokon megfagy. Ez nagyon nagy lutri, bődületesen sok szerencse kell hozzá, és rengeteg pofáraesés után fogod megtalálni "Az Igazit", ha egyáltalán.

2017. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az ilyen kommenteknél amúgy motíválóbb nincs, én olyan vagyok aki inkább megdöglik, de amit a fejembe vettem azt meg fogom csinálni, hogy majd írhassam hogy benne vagyok abban az esélytelennek hitt hányadban.

"A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik."

2017. júl. 21. 23:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Tanulj a hibákból...


Üzeni neked Jorah "Ser Friendzone" Mormont

2017. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
:) Ezt nem lehet izomból letolni. De tetszik a motiváció.
2017. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nálad itt az önbizalom hiányával van a gond.

Mit tud ez a lány hogy egy 23 éves fiú már feleségül akarja venni?

annyi lány vagy, ha nem jön össze,keresel mást. Nyár van. Élj. Ne tegyél fel egy lapra mindent.

2017. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát márpedig ez all-in lesz, nekem nincs kedvem más felpróbálgatott szennyeseihez.
2017. júl. 22. 00:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Tán szűz a leány?
2017. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!