Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátom egyik percről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom egyik percről a másikra szűkszavú lett, alig válaszolgat 1 napja, számítsak a szakításra?

Figyelt kérdés
Nagyon elfoglalt, és stresszes időszaka van, de eddig mindig normálisan válaszolt, most pedig 1 napja alig ír, és ha kérdezek valamit, nagyon röviden reagálja le. Kérdeztem, mi a baj, azt mondta, semmi. De semmi kifejtés.. Kezdjek aggódni, vagy lehet csak más gondja van, nem velem van baja? Elég ritkán tudunk találkozni, de úgy éreztem, eddig minden jól megy..fél éve vagyunk együtt. Múlt héten még semmi gond nem volt, azt mondta nagyon szeret, éreztette is. Lehet a távolságból lett elege?
2017. jún. 14. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, olyan gondja van, ami neki is embert próbáló így nem tud egyszerre rád és a problémamegoldásra koncentrálni. Ha ez nem tart régóta, akkor szerintem simán erről lehet szó és elmondja mi volt/van mikor talál megoldást, mert akkor már fellélegezhet. Próbálj türelmes lenni és ne faggasd pár napig.

30/f

2017. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megcsalt.
2017. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 napja tart ez az állapot. Ez még nem jelent semmit.


21/L

2017. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt, ne piszkáld ... ha van valami majd úgyis kiderül
2017. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1 nap az semmi... lehet, hogy összecsaptak a feje fölött a hullámok, és nem volt ideje válaszolni, főleg ha naponta többször "zargatod".
2017. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem ok a riadóra. Van viszont egy viselkedésmód ami az, de azt nem tudom jól leírni, hogy milyen. Érezni fogod, ha odakerülsz. Igaz én fordított nemekkel írom, de akkor is így volt. Eltűnt a "krém" az írásokból és csak a nyers tárgyilagosság maradt. Na az a halál.
2017. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én fogfájásra tippelek
2017. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!