Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi nem szerelmes akkor halott ügy az egész?

Figyelt kérdés
Elsősorban a férfiak véleményére vagyok kíváncsi, de mindenkit meghallgatok szívesen. Tehát ha a férfi (már) nem szerelmes akkor a kapcsolat is rossz lesz? Mert abban a cipőben járok most, hogy én, mint nő még szerintem szerelmes vagyok, nem rózsaszín köd, de az vagyok, ő pedig nem. Mi együtt voltunk közel 1 évig. Az elején ő nagyonis az volt, akkor én még nem éreztem semmit..De most ahogy a vége fele jártunk, mondta, hogy elenged, nem szerelmes. Ki mit gondol erről? Értelme már nincsen harcolni ezért a kapcsolatért, ugye? Nem szerelmes, így már tényleg esélytelen? Köszi előre is a válaszokat.

2017. júl. 22. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ott van a mondandódban egy rossz dolog részedről is. Azt írtad Szerintem szerelmes vagyok, tehát magad se tudod, hogy mit érzel valójában. Ha a srác meg kijelentette részéről már nincs ez az érzés és még azt is mondta elenged ez elég egyértelmű, hogy ennek a kapcsolatnak így már nincs jövője. Szerintem felesleges energia pocsékolás lenne , ezért harcolni. 37F
2017. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
"Nem az öregedés okozza a szerelem hiányát, hanem a szerelem hiánya okozza az öregedést." (Marquez) Tehát szerintem igen.
2017. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: Vagy csak már magamnak sem merem bevallani, hogy még mindig szeretem, de nem kellene...Köszi a válaszokat!

Akkor gondolom visszahozni sem lehetséges, inkább engedjem el...?!

2017. júl. 22. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül halott ügy, de csak azért mondom ezt,mert mind ez egyénfüggő. Mindenki máshogy éli meg a szerelmet stb.Különben is a legnagyobb hiba szerintem,hogy sokszor azt hisszük, hogy szerelmesek vagyunk valakibe, közben pedig csak olyannyira szeretethiányban szenvedünk, hogy a legkisebb szeretet morzsáért is lehajolunk?

Szerintem egy jó kapcsolat nem alapulhat a másiktól való függőségen, ragaszkodáson és elvárásokon, viszont ha saját magunkkal rendbe jövünk, teljes szabadságot és szeretetet élhetünk meg a párkapcsolatunkban akkor lehet egy NAGYON jó párkapcsolatom ahol szeretve vagyok és engem is szeretnek.

Viszont tény és erről azok tudnak beszélni többet akik voltak szerelmesek,hogy a Kapcsolat ragaszkodással átitatott szeretet és a szerelem érzése sokszor szül féltékenységet, erős rajongást stb.

A szerelem sokkal intenzívebb érzés, de örökké nem élhetnénk így,mert abba belebetegednénk, elfaradnánk, ha annyira intenzíven élnénk meg mindent annyira erős lenne a szeretet. A legfontosabb,hogy amikor mélyponton vagy" ő emeljen fel" Amikor ő, akkor te segíts!. És amikor mind a ketten, akkor együtt oldjatok meg mindent tudd,hogy ott vagytok egymásnak. A párkapcsolat egyfajta szövetség olyan titkokkal, jelzésekkel, rákacsintásokkal, amelyeket olykor csak mi ketten érthetünk.Akit "csak" szeretnék, de nem vagyok szerelmes viszont kötődöm hozzà, nagyon fontos nekem fontosabb bárkinél akkor is teljesnek érezném magam vele ő egyszerűen megszépíti az életemet a másik. Mert szerelem nélkül is eltudom képzelni,hogy valaki a másik felem, de nem abban az értelemben, hogy nélküle félember lennék - sokkal inkább úgy, hogy érti és érzi minden rezdülésem, segít, támogat, hisz bennem, és azt kérdezi, mi az, amit tehetek, hogy együtt még jobb legyen? És én is ugyanezt adom az ő életéhez, mert lelkünk teljes mértékben együtt rezeg. Nincsenek adok-kapok számítgatások, elvárások, követelések és félelmek. Teljesség van, varázs, és szeretet, ami mindent áthat. Talán erre kevesek a szavak, a lényeg,hogy nem feltétlenül jelenti egy kapcsolat végét,ha az egyik fél nem szerelmes. Vagy már eleve kizáró ok,ha valaki nem szerelmes beléd azonnal(?) A szerelemhez idő kell, szerintem..nem szabad(na) összekeverni a fellángolással,rajongàssal stb. A SZERETET sokkal erősebb és stabilabb lesz, erősebb érzés lehet mint a szerelem. (Szerintem)

Szóval ha valakibe szerelmes lennék, de ő "csak" szeretne viszont mégis velem szeretne maradni,velem akar közös jövőt,velem szeretné megosztani az életét és érzem,hogy szeret,kimutatja ezt és számíthatunk egymásra, ha tudom, hogy mellette nem érzem magam gyengének, kevesebbnek és nincs bennem semmi elfojtás, nincsenek félelmeim,( mert ő nem szerelmes)akkor működhet.


Az viszont egy megint más kérdés ha később múlik el a szerelem,oda a varázsa és a másik már nem szeretne veled lenni. Ha ez így van,akkor talán jobb elengedni, mert ő is ezt akarja. Ha nem akar veled maradni az sok mindent elárul.


Találsz majd olyakot aki szeret talán szerelemből és ha később ez az érzés alább hagyna..tesztek azért,hogy ne romoljon meg a kapcsolat, ne hidegüljetek el egymástól. Mert lehet tenni érte,csak akarni kell, és ketten! Nem egyedül.


19/L

2017. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Figyi attól is függ, hogy hány éves vagy. Ha fiatal, akkor könnyebben elengedheted , mert úgy is találsz mást, aki tényleg szeretni fog és akkor jól fogod érezni magad . De nyíltan megmondta a barátod, hogy a részéről már nincs érzelem így teljesen feleslegesnek tartom a dolgot, hogy te erőlködj, azért ami már nem lesz elérhető 99%-ban, persze ott az az 1%, de inkább várj meg egy másik srácot, aki valóban szeretni fog téged :) 37F
2017. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :)
2017. júl. 22. 11:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 🤗 Akkor próbálom én is elengedni
2017. júl. 22. 11:33
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Szívesen máskor is :) 37F
2017. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem teljesen halott ugy.

A férfiak többsége opportunista es hizlalja az egojat ha futnak utána a régi csajai.

Szóval kellő kitartással es megalazkodassal lehetsz még néha megdugott ex.

Itt a kérdés csak az, hogy az utána való vágyódásod erősebb, vagy az önbecsülésed.

2017. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem gond, ha már nincs szerelem, de ebben a kontextusban már inkább tényleg engedd el.

31/f

2017. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!