Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Joggal zavar, h nem kíván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal zavar, h nem kíván jóéjszakát neten, ha megy lefeküdni?

Figyelt kérdés
Elvileg járunk, már két találkán túl vagyunk, de eddig egy kezemen meg tudom számolni, mikor jóéjt kívánt. Én minden este elbúcsúzok, ő pedig csak másnap 10 körül ír.
2017. júl. 24. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztid elalszik a beszélgetés közben. Nem hiszem, hogy nagy ügy lenne.



Plusz saját példa: gyerekkoromban ha lefekvéskor mindenkinek jóéjt kívántam, csupa rémálmom volt, ezért leszoktam róla és csak köszönök.

2017. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor jártok, ha megbeszéltétek, hogy legyetek egy pár. "Már két találkán túl vagyunk" -> Szerintem ti nem hogy nem jártok, de még csak exkluzívak sem vagytok.


Minden este? Kétszer találkoztatok, és minden nap chatelgettek? Engem nem zavarna, hiszen összesen 2x találkoztunk.

2017. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ö mondta h járunk
2017. júl. 24. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Zavarna. Én attól is elköszönök, akihez semmi közöm, csak beszélgetünk.
2017. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan ezen problémázol? Hány éves vagy, 12? Összesen 2x találkoztatok, ennyi idő után járásnak nevezni a dolgot iszonyatosan gyerekes dolog. Mint az oviban. Előbb célszerűbb lenne teljesen megismerni a másikat és ha kialakulnak érzések, akkor összejönni. Amúgy meg, ha zavar a dolog, beszéld meg vele. Tudod, mint a felnőttek.
2017. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Neked miért van agyad és szád, ha nem használod őket?

Igen, "joggal" zavar. És akkor most mi lesz? Eszedbe jutott már az, hogy nem minden ember egyforma? Hogy egy gesztus vagy annak hiánya teljesen mást jelenthet két ember számára? Hogy egyes emberek egészen más dolgokat tartanak fontosnak és jelentéktekennek?

Ha ennyire egyszerű semmiségeket képtelen vagy kezelni és megoldani egy párkapcsolatban, akkor nem sok jót jósolok neked...

2017. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

10 éve még kiakadtam volna ilyesmin, most már nem érdekel. Főleg, hogy azt látom, neten nem divat sem köszönni, sem elköszönni.

SZÉP NAPOT! :D

2017. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Uh, hat ha o nem az a tipus aki mindig elkoszon lefekves elott, akkor ugy sem fogod raszoktatni. Valakinek termeszetes a jo ejt uzi, valakinek nem, de ettol meg lehetsz ugyanolyan fontos neki.
2017. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hollófernyiges ***** válasza:

"SZÉP NAPOT!"


Hogy én ezt az affektálós, amerikamajmolós szépnapotozást mennyire útálom! Csak hogy lásd, az emberek különbözőek, nem mindenki szokta meg a köszöngetést :)

2017. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Joggal.
2017. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!