Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az a tény, (külső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tény, (külső vagy belső tulajdonság), ami eleve kizáró ok, egy komoly kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

(Biztos volt már hasonló, de sok értelmes választ nem láttam.)


Tudom, mindenki - mindenkit elfogad. -.-"

KIVÉVE,hogy Senki- Senkit!


Érdekelne az is,hogy:

- hány éves vagy?

- mennyi kapcsolatod volt eddig?


Köszi az értelmeseknek! :)



2017. júl. 24. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kizáró tényezők:

dohányzás, alkoholfogyasztás, lusta egészségtelen életmód, önzőség-egoizmus-tiszteletlenség-hűtlenség-merevség-önbizalomhiány-céltalanság-életuntság-munkakerülés, kövérség.


26N

2 kapcsolat eddig, ebből egy a jelenlegi hosszú és tartós már 4 és fél éve

2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Belső: ha valaki a másikkal szemben gúnyos poénokat süt el állandóan.

35 éves vagyok, soha nem volt kapcsolatom (ez tuti így van!).

2017. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

levegőbe beszélés, hazugság, szar rádióízlés, sok szleng és töltelékszó. kövérség, ebben szinte biztos vagyok, de nem kerültem még ilyen döntéshelyzetbe. ha valaki nem érti, amit mondok, csak udvariasan azt mondja, értem. alpáriság. sok kritizálás, negativitás, mások szidása. inaktivitás, fantáziátlanság.


35 vagyok, és volt pár kapcsolatom.

2017. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hazudozas,alkoholista,negativ,buta.

N 25

3 kapcsolat ,egy szexkapcsolat meg a jelenlegi.

2017. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Belső:

-agresszív

-alkhol-,drogfüggő

-csapongó(pl. egyszer komoly kapcsolatot akar,máskor csak szexet,mindig ellentmond magának)

-semmi motivációja az életben(nincsenek tervei,megelégszik a közmunkával is,stb)

-unalmas

-annyira hallgatag,hogy úgy kell harapófogóval kihúzni belőle minden szót

-álszent

-kétszínű

-egoista

-buta,mint a föld

-intrikus

-makacs,ki ha én nem? típus

-fapofa

-vékony/bxzis hang

-egy minimálisan sem tud helyesen írni(hülye j-vel,új két j-vel,stb.)

(ez nem tulajdonság,de aki ennyire nem tud írni,mint a fentebbi példában,az nálam akkor is kuka)



Külső:

-a klasszikus értelemben vett igénytelenség(nem tusol/fürdik,nem mosakszik rendszeresen,koszos ruha,stb)

-kusza fogak(ha már én is megcsináltattam,csináltassa meg ő is,ha egy egyenes fog sincs a szájában.ha a két metszőfog közt van egy rés,az még tök aranyos,vagy az se zavar,ha az egyik metszőfoga ráhajlik a másikra.)

-ritka haj(az más tészta,ha időközben kezd el kopaszodni,akkor nem ez lesz a válóok-

-nagyon börtön töltelék kinézet("Szeretlek,Ica!"-kaliberű tetkó,csupa helyesírási hibával,igénytelenül kivitelezett tetkó mindenhol,pacalarc)



Eddig 4 komolynak induló kapcsolatom volt.



23/N

2017. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*alkohol
2017. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!