Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan megszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan megszerettem?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismerkedtem egy fesztiválon egy lánnyal. Korábban is "ismertem" de nem beszéltünk semmit sem. Aztán a fesztiválon tök jól elbeszélgettünk, sétálgattunk etc.. Aztán azóta is beszélünk facebookon. Ámde.. az egyik barátom jóba van a lánnyal már régóta aztán beszéltek rólam, hogy miért nem mozdul rám? Azt felelte, hogy nagyon szeret velem beszélgetni és hasonló dolgok, de egyelőre a "kiélős" korszakában van..

2x kérdeztem rá nem-e lenne kedve kitekerni a Tisza folyóhoz, mert hozzá és hozzám is közel van.(szabadidejében bicajozik) . Azt felelte, hogy "figyelj, meglátjuk mit hoz a hét". Történt 1-2 nehéz dolog vele ami miatt meg is értem a válaszát. Minden nap beszélünk (lehet ez is a baj) de ő sosem keresne.. Sajnos nekem van egy olyan tulajdonságom, hogy bárkit megszeretek túl hamar.. és attól félek, hogy megint bele estem ebbe.. Szerintetek legyek türelemmel, vagy Ti mit tennétek a helyemben?

Jöhet üzenet is.

Szép estét mindenkinek!😊😐



2017. júl. 25. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Külső szemmel nézve, nem sok esély van arra, hogy meggondolja magát. Lehet jól érzi magát veled, de nem akar többet. Igazából el lehet ezzel lenni egy darabig, de ha hamar megkedvelsz valakit akkor itt szívni fogsz rendesen.
2017. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit vonulj vissza,és ha keres,akkor érdekled.Ha hetekig nem,az egyértelmű pattintás.Eddig szerintem eleget tettél már az ügy érdekében.
2017. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. ha csak barátságot akarsz, akkor semmit sem kell tenned, folytasd így

2. ha csak meg akarod dugni, akkor próbálj közeledni hozzá jobban

3. ha párkapcsolatot szeretnél, akkor egy kicsit vegyél visszább, "zsarold érzelmileg", azaz érd el hogy ő keressen téged.

2017. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!