Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akivel régebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel régebb óta jóban vagyunk és szeretné komolyra fordítani a kapcsolatunkat. Csak a környezetemben senki sem támogatja, mivel arab származású és semmi jó nem lenne belőle. Mennyire érdemes kapcsolatot kezdenünk?

Figyelt kérdés

Eddig semmi olyan dolog nem történt köztünk, ami miatt rossz véleményem lenne róla. Ha megkérem valamire, mindig segít, ha éppen nincs jó napom, tudom kihez forduljak. Szóval részemről semmi akadálya, hogy együtt legyünk. Csak kicsit megijesztett, hogy néhány ismerősöm mondta, hogy később válhat erőszakossá, és ha így lesz, biztos nem érezném magam ennyire jól és ki tudja miket tenne. Abban reménykedem, hogy ha eddig nem történt semmi arra utaló, hogy ő ilyenné váljon, akkor talán később sem fog.

21/N


2013. júl. 23. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire, ez nem jó ötlet...
2013. júl. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne a származása alapján ítéljünk már meg valakit.

Biztos nem akarnak rosszat az ismerőseid,de mivel nem az ő barátjuk lesz hanem a tiéd ezért ne hagyd magad befolyásolni. Ha részedről nincs akadálya akkor hajrá.

2013. júl. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumpi ***** válasza:
Nekem van arab ismerősöm több is és el kell hogy mondjam amikor összejönnek egy lánnyal a tenyerükön hordozzák...de nem maradnak meg egy lány mellett.Egyébként még tart a raman nem tudom mi keresnivalója a srácnak a buliban?Biztos hogy arab?:)
2013. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké hogy tart a ramadán, de ha itt él, nem garantált, hogy tartja is a vallását...

Szerintem érdemes nekem az egyik legjobb barátom arab :)

2013. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


privát üzenetet akartam küldeni, de nem tudok, mert olyanok a beállításaid.


ez a pasi muszlim vagy kopt, esetleg zsidó? mi a vallása?

2013. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!