Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető, hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy emiatt próbál eltávolodni tőlem?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerjük egymást,de csak mostanában,egy-két hónapja élesedett ki a helyzet.Észrevettem,hogy más szemmel nézek rá.Összebarátkoztunk,kialakult egy szinte bizalmas viszony kettőnk közt.Mostanában viszont mindez mintha többről szólt volna.Hosszú beszélgetések és lelkizések,gyakoribb flörtök,egyre merészebb célozgatások.Mondjuk ha együtt lennénk,ez és ez lenne,persze poénos formába csomagolva.Aztán feltűnt a kölcsönösség is.Éreztem,érzem rajta,hogy tetszem neki,vevő a játékra.Aztán egyszer csak mintha úgy gondolná,ég a talpa alatt a talaj,elkezdett távolságot tartani.Mintha valami bántotta volna.Láttam rajta,hogy nincs jó kedve,letört.Nem is volt felszabadult a társaságomban,mint előtte.Talán mert komolyodott a helyzet?Egyébként én arra tippelnék,megijedt,mert ezt,ami köztünk alakult,pont nem lehetne.Oka van,amiért nem vagyunk együtt.Gondolom,megszólalt a vészcsengő és a lelkiismeret.Úgy érzem,érzek iránta,vívódom.Talán ő is hasonló dolgokon megy keresztül,azért ilyen?

2017. júl. 28. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is megijedt...hát sok mindent nem tudsz tenni :s
2017. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak azert hatralt meg, mert latta, hogy te komolyabban kezdted gondolni es o nem is akar tobbet, csak tullott a celon. A flort nem jelent semmit. Nem zarhatod ezt ki teljesen. Ennyibol nem lehet megmondani.

"Oka van,amiért nem vagyunk együtt." Ezt kifejthetned. Esetleg kapcsolata van valamelyikotoknek? Hany evesek vagytok? Ki a ferfi, ki a no a tortenetben?

2017. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!