Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető egy 24 éves lányról, hogy komoly kapcsolatra vágyik és idővel szerelmes akar lenni és gyerekeket akar?

Figyelt kérdés
Ismerek 1 lányt aki iszonyat bejön ,de nem is az a lényeg. Azt tudom ,hogy kavart egy rendőrrel csak nem jöttek össze neki a dolgok vele. ( Nem is lényeg mondjuk,hogy hol található meg ez a lány Győrben egyébként ) Jártak is meg minden . Insta közösségi oldalán az a bulizós csaj .Fesztiválokra jár szóval nem tudom eldönteni ,hogy most ez a csaj mit akar ? Bulizni vagy komoly kapcsolatra. Mivel tudtommal eddig voltak kapcsolatai ahogy írtam egy rendőrrel is járt csak azt hallottam ami igaz infó,hogy nem jöttek össze a dolgok vele. Szóval azt várnám tőletek,hogy elsőnek a kérdésemre válaszoljatok utána meg a leírást válaszoljátok meg mert eléggé sok bennem a kérdőjel. Most attól még,hogy fesztiválokra jár egy lány nem biztos,hogy szét akarja magát b"sz'tni nem ? Azt tudom róla nagyon szereti az elektronikus zenéket . A való életben Győrben egy trafikban eladó. Semmi extra bejár dolgozni ennyi. K'rva attól még,hogy néha eléggé rövid nadrágban járkál ? Sok lányon látok ilyet aszem ez a divat most. Az egész combja ki látszik szinte ,de mikor ,hogy öltözködik. Sok mindent összehordtam szóval átolvasom !

2016. aug. 18. 10:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ez a lány aki a leírásban van mit akarhat komoly kapcsolatot vagy alkalmi numerát ?
2016. aug. 18. 10:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Aranyos kedves lányról van szó egyébként !
2016. aug. 18. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


tegnap már ki lett vesézve a kérdés.

2016. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hasonló a kérdés ,de nem én kérdeztem azt !!!!!! Ez egy másik 24 éves lány és igazából a leírás a lényeg !
2016. aug. 18. 11:54
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

Figyelj Apa!

Mivel elképzelni mindent el lehet, így igent kell mondjak, elképzelhető, hogy csak a családot, meg pereputtyot szeretne IDŐVEL.

Viszont, ha az érdekel, hogy tényszerűen mire vágyik ez a lány....azt nem tudhatjuk. Ami viszont világos, most a kiélős korszakában van.

2016. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent az,hogy kiélős korszak ????
2016. aug. 18. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hány éves vagy? Kérdésed elképesztő tudatlanságról tesz tanúbizonyságot. Egy 24 éves felnőtt nő (tehát nem egy "jajderossznekemaszüleimnél" tinilány) nem szerelmes akar lenni és nem gyerekeket akar. Lótüdőt! Ez úgy műxik, hogy megismerkedik Jóskával, és egyszer csak azt veszi észre, hogy szerelmes és gyereket akar. A Jóskától! Nem csak úgy ukk-mukk-fukk, hanem attól az embertő, aki felébresztette benne ezt az érzést. Ha te szeretnél közös nevezőre jutni ezzel a 24 éves nővel, akkor nem azt kell várnod, hogy majd gyereket akar, és hirtelen rádöbben, hogy tőled. Nem, pajti. Neked magadba kell őt zúgatnod, el kell venned az eszét, el kell hitetned vele, hogy hetedhét országban nincsen párod, olyan legény vagy te.
2016. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!