Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kedvesség és a jószívűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvesség és a jószívűség unalmassá teszi a férfit a nő szemében?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erről nem lehet általánosságban beszélni, de ezek az erények jelentenek még valamit a nők számára. Mert sokszor azt hallom vissza az ellenkező nemtől, hogy rendes, meg kedves srác vagyok, de unalmas. Ezek miatt a tulajdonságaim miatt nem tekintenek rám férfiként a nők?

21/f



2017. júl. 29. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen értékek tesznek egy férfit unalmassá, hidd el.
2017. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mik? A humor hiánya talán? Pedig abból nekem akad. :)
2017. júl. 29. 18:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, így nem formálhatok rólad véleményt. Talán, inkább, a barátaidnál kellene érdeklődni erről.
2017. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.
2017. júl. 29. 18:35
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy teszi, ez inkább erény mintsem hátrány. Ha unalmasnak titulálnak nem ez miatt lehet, van annak biztosan más oka is.
2017. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy ettől tartanának unalmasnak. Én nőként például értékelem az ilyesmit egy férfiban, de ahogy te is írtad azt hallod vissza hogy rendes, kedves srác vagy DE unalmas. Tehát az első kettő az amit pozitívnak tartanak benned, de ennek ellenére valahogy nem fogod meg őket. Tulajdonképpen szerintem ez az unalmasság dolog is olyan, ahogy te is mondtad nem lehet általánosságban beszélni róla. Az is lehet, hogy egyszerűen csak rossz embereknél próbálkozol akiknek nem ugyanolyan az érdeklődési köre, így nyilván nem tartanak érdekesnek. Ha olyan embereknél próbálkozol akivel hasonló az ízlésed meg az érdeklődési köröd lehet jobban megy. De persze lehet nem erről van szó, ez csak egy feltevés.
2017. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Ne általánosíts. Vannak kik kevésbe tanulták meg, mi fontos, s vannak akik jobban. Keresd hozzád illőket.


Szeretetem kísér.

2017. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz még mondani magadról azon kívül, hogy kedves vagy és jószívű?
2017. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen vannak negatív tulajdonságaim is dögivel pl. haragtartó vagyok, naív, nem túl beszédes, sokan műveletlennek tartanak és ritkán, de fel tudom kapni a vizet, akkor viszont nem vagyok rendes és kedves, gyakran olyat is megbántok, akit nem szeretnék. Bátor embernek tartom magam, de a lányokkal szemben néha kicsit szégyellős vagyok. Nyilván nem tudom megismertetni magam veletek így neten keresztül, mert az lehetetlen, de nagyjából minden fontosabb tulajdonságomat elmondtam.
2017. júl. 29. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem, az unalmasság teszi a férfiakat unalmassá a nők szemében. Az meg megint külön személyiséghiba, hogy a jószívűségre fogják az unalmasságukat egyesek.
2017. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!