Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam évek óta húzódó végül viszonzatlan keserves szerelmen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Holnap korán reggel füvet kell vágnom, ha akarsz segíthetsz, muszáj korán mert utána nagyon meleg van , este pedig nem szeretek.

Meg előtte elugorhatnál lemosni az autót, meg bevásárolni, ja és kicsit tankolni is kéne.

2017. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A te életed, úgy alakítod, ahogy te szeretnéd. Ha elb..szod ilyen értelmetlen dolgokra, hát elb..szod, a te döntésed, vállald is érte a felelősséget.


Te cseszed el ilyenekre a drága idődet, akkor meg most ne gyere ide sajnáltatni magad. Te okoztad saját magadnak, úgyhogy vágd szépen p..fán magad, mert megérdemled.


Már rég egy boldog párkapcsolatban lehetnél, ha korábban észhez tértél volna!

2017. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, ha nem ő volt "Az Igazi", akkor nyilván az lesz a megoldás, hogy megtaláld őt, és akkor el is felejted a dolgot. Ez persze nem egyszerű feladat,de más kiút nincs.


Ha viszont a viszonzatlan szerelmed lett volna "Az Igazi", akkor sehogysem fog menni, Kérdező. Én 17 éve (!!!) vagyok így, és bármit próbáltam, nem sikerült. Tehát ebben az esetben iszonyatos nagy szarban vagy...

2017. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

Ez jó, egy cipőben evezünk. :D



Amúgy meg kell keresni egy személyt aki elfeledteti és kész. Gyakorlatban ez nem feltétlen ennyire egyszerű de a legtöbb dologért meg kell dolgozni..

2017. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!