Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelmen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelmen hogy lehet a legkönnyebben túllépni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok fiú vagyok, 3 éve ey lány az egyik legjobb barátom, ő most 19 és "fél".Eleinte tényleg csak barátként néztem rá, de egyszer csak megindult bennem valami, próbáltam ellene küzdeni, de nem ment.A lánynak van barátja, de ő is bevallotta, hogy nem a legjobb már a kapcsolatuk és egy másik srácot nem tud kiverni a fejéből, aki valaha a barátom volt, de elárult.Tegnap elmondtam neki az érzéseimet és az lett amire számítottam, kijelentette, hogy ő ezeket nem tudja viszonozni.Ezután még beszéltünk az egyik közösségi oldalon, ahol azt kérte, hogy egy darabig ne írjak neki, mert fel kell dolgoznia azt amit hallott.Éjszaka nem bírtam aludni, csak ültem a sötétben és mérhetetlen fájdalmat és ürességet éreztem.Nem akarom elveszíteni, de ő csak barátként tud rám nézni, úgy érzem szétszakadok lelkileg.Én mindig ott voltam neki ha kellett egy lelki támasz, egyszer majdnem szétmentek a a barátjával, de segítettem neki együtt maradni vele, mert nagyon össze volt törve.A csillagokat is lehoznám neki és épp ezért olyan fájdalmat érzek, mint még soha.Ő jár állandóan a fejemben és olykor a sírás kerülget.Hogyan tudnék rajta túllépni?
2017. júl. 23. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod, csak baráti kapcsolat lesz felőle. Ezt tudatosítva szeress ki belőle.
2017. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a lányt, tudom, baromi nehéz, én ugyanígy átmentem ezen, de tényleg el kell engedned. Ha barátként tovább folytatjátok, akkor ott lesz benned a remény, hogy talán, egyszer. Aztán elsuhan a fiatalságod, elszalasztasz olyan lányokat, akik értékelnének, és emiatt sose leszel boldog. Nehéz, baromi nehéz, de építsd le a csajt. 23/F
2017. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Kizárod őt az életedből

2. Idő

3. Új szerelem (viszonzott remélhetőleg 😃 )


És enyhítheted a fájdalmag mindenféle figyelemeltereléssel :)

2017. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban nehéz.Tudom, hogy azt kéne tennem, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot, de nagyon nagy fájdalmat érzek.Időre van szükségem, ezt tudom, de most úgy érzem, hogy teljesen el vagyok veszve.
2017. júl. 23. 15:11
 5/8 AchromaticSmarties ***** válasza:
Az idő segít, főleg, ha a lány nem előnyére változik...
2017. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszabb ***** válasza:
Idő, idő, idő, munkahely extra műszak vállalása, vadonatúj sport űzésébe belevágás, amit előtte soha nem ismertél, konditerem powa, haverozás, néhány koncert lazán belefér, különleges OKJ-s tanfolyam, nyelvtanfolyam, társaságba járás stb. Elképesztően sok a lehetőség, használd ki. A lényeg, hogy az agyad le legyen kötve és ne gondolkodj a nőkön.
2017. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy én padlón vagyok teljesen, de azt nem igazán értem, hogy ő miért van padlón,ha nem érez semmit, állítása szerint még mindig nem sikerült feldolgoznia.
2017. júl. 23. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező! Ha nem ő volt Az Igazi, akkor könnyű lesz. Rádmosolyog egy másik, és elfelejted hamar.

Ha viszont valóban ő volt Az Igazi, akkor komoly szarban vagy, ugyanis őt soha de soha nem fogod tudni elfelejteni. Én 17 éve vagyok így egy lánnyal már, úgyhogy semmi pozitívat nem tudok mondani néked.

2017. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!