Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodok még mindig vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok még mindig vele?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt volt egy srác az életemben, akivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak, de a hatalmas távolság miatt két év után teljesen megszakítottuk a kapcsolatot.

Utána lett barátnője, nem beszéltünk, csak tudom, hogy nézegette a fotóim még sokáig, kb 1 évig (facebook), aztán én töröltem a profilom.

Pár havonta előfordul, hogy még mindig vele álmodom, többnyire azt, hogy együtt vagyunk, holott napközben már futólag is alig jut eszembe, van párom.


Miért álmodom akkor ezeket?


2017. aug. 5. 10:08
 1/1 anonim válasza:
Általában az ilyesmi azért történik, mert te még mindig szereted őt, de magadnak sem vallod be, így ezt a tudatalattid próbálja megmutatni neked. Ez a legvalószínűbb.
2017. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!