Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy szakításom pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy szakításom pár hónapja. Akkor eléggé megviselt és még mostanában is vele álmodok és nem igazán tudom lezárni őt, nem beszélünk egymással már egy jó ideje, mit javasoltok hogy elfelejtsem? A többi a leírásban.

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy várok..várok... és idővel szépen enyhülni fog, rendben ez megtörtént de még mindig forgolódok az ágyban és reggel is nagyon hiányolom, várjak még tovább és egyszer csak szépen jobb lesz? Vagy felgyorsítaná a folyamatot, ha megnézném a régi képeink, meghallgatnám a közös zenéink, elmennék pár régi közös helyünkre aztán kisírnám magam? Mert most ez a "csap" el van zárva, de nem tudom mi lenne ha megnyitnám, hogy rontana vagy használna... szerintetek?

2013. dec. 13. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
21/F ezt még hozzáfűzném
2013. dec. 13. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem annó az segített, hogy tartottam egy ilyennel a kapcsolatot. Ami azóta is megmaradt, és szerintem jobb viszonyban vagyunk azóta, mint amíg "összetartoztunk".
2013. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 abacus66666 válasza:
Nekem is volt ilyen, évekig tartott, végül elkezdtem pénzért járni különböző lányokhoz, azóta teljesen elmúlt.
2013. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem adj magadnak egy bizonyos időtartamot, mondjuk egy hetet, amikor megnyitod a csapot, és meggyászolod ezt a dolgot. és utána pedig zárd le.
2013. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!