Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet, hogy 30 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy 30 év után felkavar egy közösségi oldalon megtalált fiatalkori kapcsolat?

Figyelt kérdés

Eddig is volt eszemben sokszor,kerestem is,de csak most találtam rá,nem rendes nevén regisztrált. kb 27 éve láttam utoljára,nem tudtam róla semmit,pedig kíváncsi lettem volna rá,mi van vele?! Jelöltem,elfogadta,párat írtunk,tudom 2x elvált,most együtt él valakivel. Felkavart ez az egész,de lehet csak azért,mert anno én dobtam? Nem tudom...

Volt már valakivel ilyen?


2017. aug. 5. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Saját magadnak bonyolítod az életet.


Minek foglalkozol te azzal hogy kivel voltál a múltban?


Le kellett volna már rég zárni a dolgot!!!

2017. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel leírtad, hogy megtörtént, ezért a válasz: igen, létezhet.
2017. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztad fel. Ideje többször tudatos életbe kezdj.
2017. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nem kavar fel semmi.Nem vagy boldog az életedben,szerintem ezért kavart fel.
2017. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!