Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy ha a sors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha a sors 2 embert egymásnak teremtett, akkor az előbb utóbb egymásra talál? Vagy esetleg egy fiatalkori kapcsolat után újra visszatalál egymáshoz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a sorsban, de úgy gondolom, hogy mindig minden úgy alakul, ahogy annak alakulnia kell.
2010. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van rá példa.
2010. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmem 16 évesen volt, olyan szerelmes voltam mint soha, ő volt nekem az első és megőrültem érte, úgy éreztem, hogy ő az igazi, aztán fél év után szakítottunk, majd 2 évvel később újra összejöttünk, akkor is kb fél évig jártunk, aztán elkerültünk különböző egyetemekre és most 26 évesen újra találkoztunk, megint megőrültünk egymásért, most 8 hónapig voltunk együtt, ő azt mondja, hogy nekünk együtt kell lennünk, egymásnak szánt minket a sors, de nem tudom...most lehet, hogy megint külön utakra megyünk...de egyébként én hiszek abban, hogy ha két embernek együtt kell lennie akkor együtt lesznek/maradnak.
2010. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hiszek és reménykedem is benne. Tudom,hogy szeret. Én is szeretem a körülményeket meg fogjuk oldani...szünet van én így könyvelem el. Bennünket egymásnak teremtettek.:)
2010. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valahogy úgy lehet, hogy minden embernek van valahol másik fele, de nem 1 van belőle, hanem olyan néhány száz 10 millió közül, és ha szerencsés akkor ezek közül választ magának társat, ha nem akkor viszont boldogtalan lesz.
2010. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez elképzelhető. Viszont ennek az ellentettjei is hasonlóan valószínűek. :) A sors kiszámíthatatlan.
2010. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy f@szság, senkit sem teremtenek egymásnak. A fiatalkori szerelek az esetek elenyésző kissebbségétől eltekintve nem működnek felnőtt korban.

Egy felnőtt kialakult személyisége amit javarészt a tapasztalatok formálnak szinte semmiben sem hadonlít a kamaszkori, vagy a fiatal felnőttkori jellemre.

Ez van:)

2010. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
matematika: pl én 2O/F vagyok, Budapestről, ahol 1,5 millió ember él, annak a fele nő, azaz 75O OOO, abból mondjuk 2OO OOO korombeli, ebből ha minden 2O. jön csak be akkoris 1O OOO potenciális barátnő jelölt van a lakhelyem környékén, am meg ne higyjetek a sors meg egyéb hülyeségeknek, a kvantumfizika miatt elavultá vált..
2010. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hiszek és reménykedem is benne. Tudom,hogy szeret. Én is szeretem a körülményeket meg fogjuk oldani...szünet van én így könyvelem el. Bennünket egymásnak teremtettek.:)"


Miért, mi történt? (Én is reménykedem amúgy... :$)

2010. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!