Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem végleg?

Figyelt kérdés

Már 1 éve, hogy nem találkoztam a régi szerelmemmel. Nekem nagyon hiányzik a teljes lénye, jelenléte. Egyszerűen mindenhol őt várom, hogy felbukkanjon az utcán egy zebránál, vagy a boltban. Komolyan írom ide hogy 1 éve minden nap azt várom hogy írjon, hívjon, vagy bármi.Mindig csak Rá gondolok.Már próbáltam, hogy kitöröltem az összes képét a telefonomból, meg a számát is ( hiába igazából mert már fejből tudtam :D ).


Próbáltam más közegbe elmenni, de ott is csak az merült fel bennem a többi férfival kapcsolatban h ők nagyon nem olyanok mint Ő.


Igazából nem használt semmi, és már nem bírom ezt a gyötrődést. Sajnos senkivel nem tudok erről beszélni, így magamban kell ezt az egészet végigvinni.


Már nagyon elvagyok keseredve, hogy ennyire szeretek valakit de nem merem elmondani Neki főleg nem ennyi idő után. Meg mit tudna rá szólni? Szerintetek ez már súlyos valakit ennyire szeretni?


A tanácsotokra lennék kíváncsi, hogy mit tudnátok javasolni mit tegyek?



2017. aug. 8. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod neki elmondani? Szakítottatok? Rossz körülmények közt váltatok el? Vagy eltűnt teljesen a környezetedből? Ha elmondanád, az segítene alighanem.
2017. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!