Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, akit több, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akit több, mint 2 hónapja nem tudok kiverni a fejemből, pedig nem is ismerem. Mit csináljak, hogy elfelejtsem végleg? Hogyan tegyek pontot ennek a vonzalomnak a végére?

Figyelt kérdés

Még nyáron ismertem meg egy közös barátunk által szervezett házibulin. Nem sokat beszéltünk, mert egyikünk sem szószátyár, viszont úgy vettem észre, hogy mindketten vonzódunk egymáshoz (táncoltunk, megfogta a derekamat, mélyen egymás szemébe néztünk, jól éreztük magunkat egymás társaságában stb.). Aztán a bulinak vége lett, nem láttam őt 3 hónapig. Majd egy újabb házibuliban találkoztunk és ő alig nézett rám, pedig aznap este a közös barátunk elmondta nekem, hogy tetszem neki. Mégsem kezdeményezett. Én pedig nem szeretek egy sráchoz sem odamenni, kezdeményezni. Ezek után persze azt gondolom, hogy csak a közös barátunk találta ezt ki, hogy minket összehozzon.


Azóta szüntelenül rágondolok és nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Szeretném őt elfelejteni vagy megbizonyosodni arról, hogy vajon tényleg tetszik-e nekem vagy csak kell valaki, akire gondolhassak.


Kérek szépen normális, pasi-felejtős, problémamegoldós tippeket ezzel kapcsolatban. :D

Köszi előre is! :)


2012. febr. 20. 20:37
 1/3 anonim válasza:
hát ha télleg vonzódsz hozzá akkor szerintem ne menj az érzéseiddel szembe talizatok vagy vmi. ha el akarod felejteni akk az csak idővel fog menni :) A döntés a tiéd :D
2012. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, döntenem kell. De inkább az időre bízom a dolgot. Túl büszke vagyok ahhoz, hogy én kezdeményezzek a pasinál. Bár szerintem ez egy lánynál tök normális, nem? Végülis a pasi dolga a kezdeményezés. Ha pedig nem kezdeményez, akkor valószínűleg csak beképzeltem magamnak ezt az egész vonzalom témát.
2012. febr. 20. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Vonz a titokzatossága, tapasztalat...
2012. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!